Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-07-49, 4-14-52, Факс: 4-07-49 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району
     

НОВИНИ


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

          5 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, участь в яких прийняли голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, депутати районної ради, селищний, сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району.
        У вітальному слові голова районної ради Микола Ковальчук зазначив, що сьогодні місцеве самоврядування стоїть на порозі перетворень, пов’язаних із процесами реформування. У цих процесах чільне місце займають питання підвищення ролі органів місцевого самоврядування в суспільно - політичному житті держави за рахунок децентралізації влади, проведення адміністративно-територіальної реформи. Микола Степанович зазначив , що незважаючи на складні умови , пов’язані із військовими діями , економічною та фінансовою кризами, місцевій владі вдалося забезпечити фінансування захищених статей бюджету.
        Микола Степанович побажав працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування миру та добра, щастя , міцного здоров’я, нових здобутків у нелегкій та відповідальній справі.
        З нагоди Дня місцевого самоврядування до Книги Пошани районної ради були занесені : Данченко Григорій Семенович - кавалер орденів “За мужність”, “Трудового Червоного Прапора”, “Великої Вітчизняної війни”, “Червоної Зірки”, голова первинної ветеранської організації с.Городнявка та Дзявульсьский Микола Степанович - Герой України, колишній вчитель Городнявського навчально-виховного комплексу “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум”.
        За активну депутатську діяльність, вагомий внесок у соціально- економічний розвиток району, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування ряд депутатів районної ради, працівників органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, ветеранів, представників підприємств, організацій, установ були відзначені Подякою, Грамотами Хмельницької обласної ради, Грамотами Шепетівської районної ради та цінними подарунками.
        З вітальним словом до присутніх також звернулися голова районної державної адміністрації Микола Дорощук , голова райкому профспілки працівників державних установ Катерина Колбасовська , начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шепетівської РДА Лариса Романець ;депутат районної ради Володимир Сторожук та представник Благодійного фонду «Зміцнення громад» Бас Валентина Миколаївна, які привітали присутніх зі святом та вручили кращим представникам місцевого самоврядування відзнаки та цінні подарунки.

05.12.2014р.

Відбулось пленарне засідання 32 сесії районної ради

          05 грудня відбулось пленарне засідання 32 сесії районної ради, яке провів голова ради Микола Ковальчук. Участь в роботі сесії взяли голова районної державної адміністрації Дорощук М.Ф., депутати обласної ради Дячук М.М., Волянський В.В., працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        1. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
      2. Про затвердження Порядку покриття у 2015 році Державною казначейською службою України тимчасових касових розривів місцевих бюджетів.
        3. Звіт про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району за підсумками 9-ти місяців 2014 року.
        4. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Шепетівському районі на 2015-2016 роки .
        5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів.
        6. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду частини приміщень.
      7. Про затвердження Статуту Городнявського НВК "середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум Шепетівської районної ради Хмельницької області" у новій редакції.
        8. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на списання ендоскопічної оптики.
      9. Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на списання господарської споруди Коськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
      10. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 10 листопада 2014 року №97-р(к) "Про тимчасове виконання обов'язків головного лікаря Грицівської районної лікарні".
        Питання про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації на передачу в оренду приміщень та про затвердження ліквідаційного балансу Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі депутати вирішили зняти з порядку денного пленарного засідання сесії у зв'язку з необхідністю їх додаткового вивчення та доопрацювання.

05.12.2014р.


Привітали волонтерів Шепетівщини

          5 грудня на Шепетівщині відзначили Міжнародний день волонтерів та вшанували активістів волонтерського руху. Урочисті збори з цієї нагоди відбулися в залі засідань Шепетівської районної ради.
        Хоча це свято у світі засноване ще у 1859 році, але особливого значення в Україні воно набуло саме зараз, в час агресії у Криму та на сході України. Волонтерський рух переріс у потужну діяльність громадських організацій. На теренах Шепетівщини також діє громадська організація «Хмельниччина. Самооборона і контроль».
        Голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Микола Дорощук привітали активістів та учасників волонтерського руху, висловили їм слова подяки, побажали незламної віри у краще майбутнє нашої країни.
        З нагоди свята найактивніші волонтери Шепетівщини були відзначені грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а саме:
  - Ступак Євген Володимирович - керівник ВП ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль»;
  - Прохорчук Валентина Павлівна - координатор штабу ВП ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль»;
  - Верхогляд Михайло Іванович - приватний підприємець, керівник Шепетівського міськрайонного громадського об’єднання «Майдан»;
  - Тетеря Володимир Анатолійович - приватний підприємець;
  - Дорощук Андрій Миколайович - директор ФГ «Врожай-інвест-агро»;
  - Градомський Віталій Валентинович - завідувач Грицівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;
  - Жуковський Валерій Васильович - приватний підприємець;
  - Гусаров Олександр Васильович - приватний підприємець.

05.12.2014р.

Підготовка до пленарного засідання 32 сесії районної ради

          03 грудня, за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва, яке провів голова комісії Портной С.П.
        Першим питанням члени комісії заслухали інформацію комісії районної ради по вивченню питання щодо звернення до районної ради представників релігійних конфесій, участь в обговорені якого прийняли представники релігійних конфесій: голова парафіяльної Ради церкви Св. Мч. Пантелеймона Олександр Сенгеєв, настоятель храму Української Греко-Католицької Церкви о. Василь Боднар, настоятель Римо-Католицької Церкви в м.Шепетівка о. Бенедикт - Віталій Свідерській. За результатами розгляду цього питання постійна комісія прийняла рішення винести питання про надання дозволу Шепетівський ЦРЛ на передачу в оренду двох приміщень лікарні для проведення богослужінь на розгляд пленарного засідання 32 сесії районної ради.
        На засіданні комісії депутати також розглянули питання "Про затвердження Статуту Городнявського навчально-виховного комплексу "Середня ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум" Шепетівської районної ради Хмельницької області у новій редакції", "Про затвердження Ліквідаційного балансу Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі", "Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на списання ендоскопічної оптики", "Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на списання господарської споруди", "Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщень", "Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень".
        02 грудня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування, яке провів заступник голови комісії Вичавка І.І. Депутати розглянули питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів та затвердження структури і штатної чисельності Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства на 2015 рік.
       Цього ж дня також відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, підприємництва та торгівлі (голова комісії Лемешук В.М.) та з питань соціального розвитку населних пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів (голова комісії Поліщук В.М.). Члени комісії заслухали інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району за підсумками 9-ти місяців 2014 року та розглянули проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Шепетівському районі на 2015-2016 роки.
        01 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів заступник голови комісії Капітонов О.М. Члени постійної комісії детально розглянули питання, які плануються винести на розгляд пленарного засідання 32 сесії районної ради, а саме: "Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік" та "Про затвердження Порядку покриття у 2015 році Державною казначейською службою України в Хмельницькій області тимчасових касових розривів районного бюджету". Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

Відбулось засідання комісії районної ради з вивчення питання щодо передачі в оренду приміщень центральної районної лікарні релігійним конфесіям для проведення богослужінь

          28 листопада відбулось засідання комісії, утвореної рішенням районної ради від 07.11.2014 року № 11/31-2014, на якому розглянуто питання щодо надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду релігійним конфесіям, що звернулись до районної ради, приміщень в районній лікарні для проведення богослужінь.
        Участь в роботі комісії взяли: голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Микола Дорощук та представники релігійних конфесій: голова парафіяльної Ради церкви Св. Мч. Пантелеймона Олександр Сенгеєв, настоятель храму Української Греко-Католицької Церкви о. Василь Боднар, настоятель Римо-Католицької Церкви в м.Шепетівка о. Бенедикт - Віталій Свідерській, настоятель Церкви Св. Рівноап. Князя Володимира протоієрей Василь Гетьман.
        Заслухавши побажання представників різних релігійних конфесій, врахувавши пропозиції керівництва району та головного лікаря ЦРЛ комісія прийняла рішення винести на розгляд постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва питання про надання дозволу Шепетівський ЦРЛ на передачу в оренду двох приміщень лікарні для проведення богослужінь.

28.11.2014р.

Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ

        27 листопада 2014 року у залі засідань Шепетівської районної ради відбувся семінар на тему: «Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» ІІІ фаза». У заході взяли участь: координатор Хмельницького ОПВ В’ячеслав Третяк, заступник голови районної ради Віталій Бузиль, голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, голови сільських та селищної рад, а також представники громадських організацій.
        Учасники семінару були ознайомлені з умовами МРГ-ІІІ, його новинками в порівняні з МРГ-ІІ. Презентовані досягнення громад сусідів з енергоефективності, наведені успішні приклади сільськогосподарської кооперації.
        Під час семінару було підписано тристоронню партнерську угоду між ПРООН, районною державною адміністрацією та районною радою, а також оголошено конкурс на відбір сільських, селищної рад для участі в МРГ-ІІІ.

27.11.2014р.

Відбулося розширене засідання колегії Хмельницької ОДА

        25 листопада заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин.
        На засіданні колегії розглядалися питання про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу в галузі тваринництва, про стан поводження з небезпечними відходами, про підсумки фінансово-господарської, творчої діяльності обласних театрально-концертних установ та інші.
        Перед початком роботи Олександр Симчишин вручив нагороди двом подолянам з нагоди Дня працівників сільського господарства, які відзначені відповідно до Указу Президента України за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення та багаторічну самовіддану працю.

26.11.2014р.

Шепетівчани вшанували пам’ять жертв голодоморів

        Двадцять другого листопада в черговий раз в Україні відзначалася скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв голодоморів. Пам'ять про цю трагедію об’єднала багатьох українців. У Шепетівці біля знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років по вулиці Тургенєва відбувся жалобний мітинг.
        У цей скорботний день згадали всіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів . Після молитви учасники меморіального заходу вшанували померлих від голодоморів хвилиною мовчання та поклали траурні вінки, квіти, композиції з житніх та пшеничних колосків до підніжжя пам’ятника, встановили лампади та свічки.

22.11.2014р.

Шепетівщина відзначила День працівників сільського господарства

        13 листопада 2014 року, в залі засідань, відбулись районні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
        У заходах взяли участь: заступник голови – керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло, заступник голови районної ради Віталій Бузиль, голова Шепетівської РДА Микола Дорощук, керівники та працівники агроформувань району, селищний, сільські голови.
        Керівники привітали аграріїв нашого краю із професійним святом та відзначили, що саме сільське господарство – найбільш важлива і бюджетоутворююча сфера діяльності в нашому регіоні, а також наголосили на здобутках Шепетівщини у сільськогосподарському виробництві.
        Від імені голови районної ради Ковальчука Миколи Степановича, Віталій Бузиль щиро подякувати усім працівникам сільського господарства району за важку і святу працю, за недоспані ночі, за повсякденну турботу про врожай, за патріотизм, терпіння, віру в краще майбутнє нашої держави. Особливі слова вдячності він висловив депутатам рад усіх рівнів, що працюють безпосередньо у сільськогосподарському виробництві.
        Кращі працівники району були нагороджені почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

13.11.2014р.

Тридцять перша сесія районної ради VI скликання

        7 листопада 2014 року під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука відбулася тридцять перша сесія районної ради VI скликання.
        У роботі сесії взяли участь голова та заступник районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:
        1. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.
        2. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
        3. Про угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами.
        4. Звіт постійної комісії районної ради про проведену роботу.
        5. Звіт про хід виконання Програми розвитку архівної справи у Шепетівському районі на 2011-2015 роки.
      6. Про інформацію начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за 9 місяців 2014 року.
        7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Великорішнівської сільської ради.
        8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Городищенської сільської ради.
        9. Про делегування повноважень Шепетівській районній державній адміністрації (управлінню освіти, молоді та спорту).
        10. Про передачу в оренду приміщення виконавчому комітету Шепетівської міської ради.
        11. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду частини приміщення
        12. Про комітет з конкурсних торгів Шепетівської районної ради.
      13. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 вересня 2014 року № 10/30 – 2014 «Про звернення районної державної адміністрації щодо припинення діяльності Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі шляхом ліквідації».

07.11.2014р.

Продовжується робота постійних комісій районної ради

        5 листопада відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва та з питань планування, бюджету та фінансів. В роботі комісій взяв участь голова районної ради Микола Ковальчук та відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.
        На засіданні комісії під головуванням Портного С. П. розглянуті питання щодо передачі в оренду частини приміщення Шепетівської ЦРЛ, передачі в оренду приміщення виконавчому комітету Шепетівської міської ради та про делегування повноважень Шепетівській районній державній адміністрації (управлінню освіти, молоді та спорту).
        На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів головував Ганаба М.Д. Члени комісії розглянули звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року, звіт постійної комісії про проведену роботу, проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік та угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами щодо передачі – прийняття із обласного бюджету іншої субвенції на впровадження опалення на твердому паливі та енергозберігаючих технологій для придбання в 2014 році, про комітет з конкурсних торгів Шепетівської районної ради.
        За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

05.11.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

        04 листопада, за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулися засідання двох постійних комісій районної ради.
        Члени постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв’язків із політичними партіями, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації (голова комісії Гордійчук М.М. ) розглянули інформацію начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за 9місяців 2014 року та заслухали звіт про хід виконання Програми розвитку архівної справи у 2011-2015 роках у Шепетівському районі. Члени постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування (голова комісії Кляп І.І.) розглянули питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території Великорішнівської та Городищенської сільських рад.
        За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання 31-ї сесії районної ради, яке відбудеться 07.11.2014 року.

04.11.2014р.

Відбувся мітинг-реквієм

        28 жовтня у районному центрі, біля Меморіалу Солдатської Слави відбувся мітинг-реквієм до Дня 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
        Участь у ньому взяли : голова районної ради Микола Ковальчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин, заступник міського голови Володимир Вахоцький, голова районної організації "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій, жителі міста та району.
        Було вшановано воїнів, які стали на захист рідної Вітчизни та ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові. Покладено корзини та квіти до Меморіалу Слави.

28.10.2014р.

Відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації

        28 жовтня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина.
        На порядок денний винесені питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за січень-вересень 2014 року та стану розвитку позашкільної освіти в області.

28.10.2014р.

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

        23 жовтня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Микола Дорощук.
        На засіданні проаналізовано стан і тенденції соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2014 року, завершення комплексу осінньо-польових робіт, а також розглянуто стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.
        По завершенні колегії відбулась нарада-семінар з селищним та сільськими головами, де розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів району.

23.10.2014р.

Голова районної ради взяв участь у черговій сесії обласної ради

        16 жовтня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у засіданні двадцять шостої сесії обласної ради шостого скликання, яке провів голова обласної ради Іван Гончар.
        Розпочалось засідання з вшанування хвилиною мовчання усіх тих військовослужбовців, які загинули на Сході країні, у зоні проведення антитерористичної операції.
        В ході пленарного засідання депутати розглянули ряд депутатських запитів, кадрових питань, внесли зміни до обласного бюджету на 2014 рік, заслухали інформації про виконання окремих раніше прийнятих обласних програм, розглянули питання щодо надання спеціальних дозволів на користування надрами та інші питання.

16.10.2014р.

Проведено навчання працівника органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

        16 жовтня в адміністративному будинку районної ради відбувся навчально-методичний семінар з питань децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування в Україні, який провели представник Хмельницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
        У семінарі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Лінник, керівники та працівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, селищний, сільські голови.
        Директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Микола Баюк ознайомив присутніх з проектом змін до Конституції України щодо реформування місцевого самоврядування та представив презентаційні матеріали, де детально відображено перспективи організації державного управління України.
        Також, з метою оновлення та набуття умінь, знань, навичок і здатності виконувати завдання та обов'язки, необхідні для провадження професійної діяльності, представникам органів місцевого самоврядування було роз'яснено основні принципи діяльності адміністративних комісій при селищній та сільський радах. По даному питанню виступила заступник начальника Головного управління юстиції у Хмельницькій області Оксана Хорошенюк.
        В ході семінару також були висвітлені питання державного управління: економічні аспекти децентралізації державного управління; зміни та доповнення до антикорупційного законодавства України та інші.

16.10.2014р.

Привітали працівників освіти із святом

        2 жовтня заступник голови районної ради Віталій Бузиль та голова адміністрації Микола Дорощук взяли участь у районному заході з нагоди Дня працівника освіти.
        Напередодні професійного свята Віталій Володимирович привітав працівників освіти та вручив сертифікати на отримання районної премії працівників освіти імені М. Островського кращим працівникам.
        Він зауважив, що працівники освіти нашого району користуються високим авторитетом і повагою, а кращий досвід вчителів, керівників освітянських закладів вивчається колегами з різних регіонів нашої держави.

02.10.2014р.

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

      25 вересня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
        На засіданні було проаналізовано стан підготовки району до опалювального сезону 2014/2015 року, хід виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Вербовецької сільської ради та затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року.
        По завершенню колегії відбулась нарада з селищним, сільськими головами з питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів району.

25.09.2014р.

Відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації

      24 вересня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова обласної державної адміністрації Леонід Прус.
        На засіданні колегії розглядалися питання розвитку системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в області, посилення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів Пенсійного фонду України щодо захисту прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні, план роботи облдержадміністрації на IV квартал 2014 року та представлення видатних мешканців області до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Почесною відзнакою "За заслуги перед Хмельниччиною".

24.09.2014р.

Тридцята сесія районної ради VI cкликання

      19 вересня 2014 року під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука відбулася тридцята сесія районної ради VI скликання.
      У роботі сесії взяли участь голова та заступники районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
      Депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:
      1. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.
      2. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
      3. Про Угоду між Шепетівською районною та Вербовецькою сільською радами.
      4. Про Угоду між Шепетівською районною та Михайлюцькою сільською радами.
      5. Про Угоду між Шепетівською районною та Хролинською сільською радами.
      6. Про Угоду між Шепетівською районною та Городнявською сільською радами.
      7. Звіт про хід виконання Програми соціального та правового захисту дітей "Діти Шепетівського району" на 2011-2015 роки.
      8. Звіт про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Шепетівському районі на 2011-2015 роки.
      9. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту.
    10. Про звернення районної державної адміністрації щодо припинення діяльності Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі шляхом ліквідації.
      11. Про оренду приміщень Шепетівської центральної районної лікарні.
      12. Про надання дозволу на оренду приміщення управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА комунальним закладом " Шепетівський ЦПМСД".
      13. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 25.07.2014 року № 58-р(к) "Про звільнення Хоміч Г.А.".
      14. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 25.07.2014 року № 59-р(к) "Про призначення Заверухи В.М.".
    Також на пленарному засіданні виступив Шепетівський міжрайонний прокурор Гончарук В.В. з інформацією щодо стану законності та правопорядку на території м.Шепетівки та Шепетівського району.
      Начальник Шепетівського міжрайонного управління СЕС Нечипорук А.Г. довів до відома депутатів інформацію про реформування санітарно-епідеміологічної служби, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014р. №442.
      З інформацією про роботу депутата Шепетівської районної ради з 2010 по 2014 роки виступив Сторожук В.М.

19.09.2014р.

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів

        19 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Ганаба М.Д. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Ковальчук та відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.
      Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, щодо припинення діяльності Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі шляхом ліквідації, а також звернення щодо надання благодійної допомоги.

19.09.2014р.

Привітали працівників лісового господарства

      18 вересня на базі Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства відбулись заходи з нагоди відзначення Дня працівників лісу.
        Участь у заходах взяли заступник голови районної ради Віталій Бузиль, голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, директор Городнявського НВК Валентина Крупник та директор Коськівської ЗОШ Володимир Чайчук.
      Було зауважено, як важливо сьогодні зберігати і примножувати лісові насадження для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства для розвитку нашої держави.
      Керівники району щиро привітали всіх працівників лісового господарства з професійним святом, а кращим працівникам були вручені грамоти районної ради та районної державної адміністрації.

18.09.2014р.

Засідання постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва

          В ході підготовки до пленарного засідання сесії районної ради продовжується робота депутатів районної ради у постійних комісіях.
        17 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва , яке провів голова комісії Портной С.П.
        В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Ковальчук та відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.
      Члени комісії розглянули питання щодо припинення діяльності Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі шляхом ліквідації, щодо звільнення та призначення керівника комунальної аптеки №31 смт. Грицева та щодо оренди приміщень Шепетівської центральної районної лікарні.
      За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

17.09.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

        16 вересня, за участі голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулися засідання двох постійних комісій районної ради.
        Члени постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту (голова комісії Черняхівський І.П.) заслухали звіт начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Калініченко З.П. про хід виконання Програми соціального та правового захисту дітей "Діти Шепетівського району" на 2011-2015 роки, а члени постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування (голова комісії Кляп І.І.) звіт заступника начальника управління Держземагенства у районі Шитьман Н.В. про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Шепетівському районі на 2011 - 2015 роки та розглянули питання затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів.
      За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання 30-ї сесії районної ради, яке відбудеться 19.09.2014 року.

16.09.2014р.

Робоча поїздка голови районної ради до Хролинської та Новичівської сільських рад

      10 вересня голова районної ради Микола Ковальчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин разом із окремими керівниками структурних підрозділів адміністрації та районної ради здійснили робочу поїздку до Хролинської та Новичівської сільських рад. Причиною виїзду стало вирішення ряду нагальних питань, які потребують швидкого рішення.
        Спершу робоча група завітала до приміщення колишньої Хролинської аптеки. Оскільки будівля наразі не використовується, а питання забезпечення житлом медичних працівників Хролинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини залишається відкритим, були розглянуті шляхи та можливість передачі її у власність молодому фахівцю, що працює у лікарні.
      Далі очільники району завітали до Новичівського НВК І-ІІІ ступенів. Основним питанням їх візиту стало забезпечення діяльності даного освітнього закладу, оскільки демографічна ситуація, що склалась у населених пунктах не дає можливості укомплектувати його повноцінно. Сьогодні тут навчається 38 школярів, що ускладнює проведення атестації закладу як І-ІІІ ступенів.
      Керівники району зустрілись із директором школи, поспілкувались із батьками учнів 10-го класу, оскільки саме їх діти за їх бажанням можуть бути переведені до іншого навчального закладу.
      Цього ж дня робоча група відвідала Полянський ФАП, оскільки в силу різних причин він залишився без опалення. Керівники поспілкувались із завідуючою закладу Іриною Сиротою, оглянули приміщення та дали доручення головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколі Грому щодо нагального вирішення даного питання.


10.09.2014р.

Розширене засідання колегії педагогічних працівників району

      28 серпня 2014 року, за участю голови районної державної адміністрації Миколи Дорощука, заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулась розширена колегія педагогів району. У ній взяли участь керівники закладів освіти, педагогічні працівники, голови профкомів та батьківських комітетів, працівники управління освіти, молоді та спорту, методичного кабінету.
        Про підсумки дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014-2015 навчальний рік інформувала начальник управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації Наталія Грабельнікова.
      Керівники району привітали освітян району з початком 2014-2015 навчального року, висловили вдячність освітянам за повсякденну самовіддану працю та побажали здоров'я, терпіння, впевненості у власних силах, професіоналізму й сміливості у втіленні в життя найсміливіших задумів.

28.08.2014р.

Шепетівщина відзначила 23-ю річницю Незалежності України

      В рамках святкування 23-ї річниці Незалежності України, 22 серпня відбулось урочисте відкриття районної Дошки Пам'яті. Вона вмістила світлини Героїв небесної Сотні, які ціною власного життя відстояли свободу та європейське майбутнє України, матеріали про події АТО та земляків, що загинули в ході бойових дій.
        У заходах брали участь голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, заступник голови районної ради Віталій Бузиль, керівники та працівники структурних підрозділів районної ради і райдержадміністрації, селищний, сільські голови, громадськість міста та району.
      З найголовнішим національним святом - Днем незалежності України від районної ради та її голови Миколи Ковальчука шепетівчан привітав Віталій Бузиль.
        Він побажав усім скорішого закінчення війни, миру і спокою нашій країні, злагоди та стабільності в суспільстві, добра, щастя, благополуччя та здоров'я кожній людині.
        Від імені районної ради та районної державної адміністрації за досягнуті успіхи у промисловому та сільськогосподарському виробництві, значний внесок у економічний та соціальний розвиток краю, кращі виробничники були нагородженні грамотами та цінними подарунками.
        По завершенню відбувся концерт за участю художніх колективів району.

22.08.2014р.

Відвідали пораненого шепетівчанина

      15 серпня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Микола Дорощук, заступник голови районної ради Віталій Бузиль відвідали пораненого в зоні АТО Андрія Кузьмінського, який проживає у с.Судилків.
        Андрій Сергійович перебував у Житомирському військовому шпиталі, куди його привезли з пораненням руки. Після кількох операцій лікарі дозволили йому подальше лікування та реабілітацію за місцем проживання.
      Очільники району поспілкувались з Андрієм та його матір'ю з приводу поранення в зоні проведення АТО, поцікавились станом здоров'я, оглянули житлово-побутові умови проживання. В ході спілкування було порушено ряд питань пов'язаних із покращенням побутових умов та матеріального забезпечення військовослужбовця.
        Керівники подякували Андрію за мужність та патріотизм, побажали швидкого одужання.

15.08.2014р.

Двадцять дев'ята сесія районної ради VI скликання

            25 липня 2014 року під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука відбулася двадцять дев'ята сесія районної ради VI скликання.
        У роботі сесії взяли участь голова та заступники районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:
        1. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
        2. Звіти керівників об'єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району про підсумки роботи за 2013 рік (головного лікаря Шепетівської центральної районної лікарні Поліщука В.М., головного лікаря Комунального закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги", заступника головного лікаря Грицівської районної лікарні Бойка Б.Г.).
        3. Звіт постійної комісії районної ради про проведену роботу .
        4. Про затвердження структури Шепетівської центральної районної лікарні в новій редакції.
        5. Про надання погодження Шепетівській центральній районній лікарні на модернізацію і переорієнтацію системи теплопостачання лікарні .
        6. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень.
        7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17.07.1992 року № 3 "Про перелік об'єктів комунальної власності району" із змінами і доповненнями.
        8. Про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ДТГО "Південно-Західна залізниця".
        9. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 липня 1998 року № 20 "Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих" із змінами і доповненнями.
        10. Про затвердження списку присяжних Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.
        11. Про перейменування Вовковецької сільської ради Шепетівського району.
        12. Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2014 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2014 року.
        13. Різне.

25.07.2014р.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

            24 липня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у черговому засіданні колегії.
        На засіданні було обговорено хід виконання в районі розпорядження голови облдержадміністрації від 30.04.2014 р. №153/2014-р "Про стан дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в області", проаналізовано роботу закладів охорони здоров'я та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками ІІ кварталу 2014 року.
        У засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району. За результатами засідання були прийняті відповідні розпорядження.

24.07.2014р.

Засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до пленарного засідання сесії районної ради, продовжується робота депутатів районної ради в постійних комісіях.
23 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням заступника голови комісії О.Капітонова і засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування під головуванням голови комісії І.Кляпа.
В роботі комісій прийняв участь голова районної ради Микола Ковальчук, який ознайомив депутатів з питаннями, які планується винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
Члени комісій розглянули питання внесення змін до районного бюджету на 2014 рік та надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ДТГО "Південно-Західна залізниця".
За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

23.07.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

22 липня за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулися засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків з політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації (голова комісії М. Гордійчук) та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва (голова комісії С.Портной) та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (голова комісії Т.Іващенко).
На засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків з політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації розглядалися питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 липня 1998 року № 20 "Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих", затвердження списку присяжних Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області та щодо виконання плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2014 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2014 року.
На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства було заслухано керівників закладів охорони здоров'я району про підсумки роботи за 2013 рік. Також розглядались питання щодо структури Шепетівської центральної районної лікарні, надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень, надання погодження Шепетівській центральній районній лікарні на модернізацію і переорієнтацію системи теплопостачання лікарні, звіт постійної комісії районної ради про проведену роботу та щодо внесення змін до переліку об'єктів комунальної власності району.
За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

22.07.2014р.

Голова районної ради М.Ковальчук взяв участь службовій нараді з питань оборонно-мобілізаційної роботи

        19 липня у малому залі Будинку рад м. Хмельницького відбулася нарада з питань оборонно-мобілізаційної роботи , у якій взяв участь голова районної ради М. Ковальчук.
        На нараді йшла мова про проведення підготовчих заходів до мобілізації країни. Як поінформував присутніх обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк, в умовах мобілізації у всіх районах відповідно до рішення керівництва держави рекомендовано сформувати загони громадської оборони.
        Спільно з органами місцевого самоврядування і виконавчими органами державної влади на базі райвійськкоматів до 25 липня поточного року будуть сформовані загони громадської оборони. Адже вкрай важливим залишається питання безпеки громадян.

21.07.2014р.

Привітали державних службовців

        23 червня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у зборах з нагоди Дня державної служби. Державних службовців з нагоди професійного свята привітали голова райдержадміністрації Микола Дорощук, голова районної ради Микола Ковальчук та голова профспілки державних установ Катерина Колбасовська.
        Звертаючись до присутніх Микола Степанович зазначив, що органи місцевого самоврядування та органи державної виконавчої влади об'єднують спільні цілі та завдання - служіння народу України, забезпечення дотримання прав та законних інтересів територіальних громад, їх мешканців, збалансованого економічного і соціального розвитку регіону.
        Він привітав присутніх зі святом, побажав усім здоров'я, благополуччя, щастя, миру і затишку у родинах та у державі. За високий професіоналізм, досягнення у роботі, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування державні службовці району були нагороджені грамотами.

23.06.2014р.

Вшанували пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни

        22 червня у районному центрі, біля Меморіалу Солдатської Слави відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи та річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.
        Участь у мітингу взяли голова районної ради Микола Ковальчук , голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, в.о. міського голови Михайло Полодюк, голова районної організації "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники військових частин, громадських організацій, жителі міста та району.
        Хвилиною мовчання було вшановано воїнів, які у далекому 1941-му стали на захист рідної Вітчизни, ціною власного життя відстояли мирне життя для нинішніх і прийдешніх поколінь. Покладено корзини та квіти до Меморіалу Слави.

22.06.2014р.

Нарада з питань децентралізації державної влади та реформи місцевого самоврядування

20 червня у малому залі Будинку рад м. Хмельницького відбулася нарада з питань децентралізації державної влади та реформи місцевого самоврядування, у якій взяв участь заступник голови районної ради Віталій Бузиль.
Про шляхи децентралізації влади, внесення змін до Конституції України у своїй доповіді детально розповів присутнім директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук. Він, зокрема, акцентував увагу на законодавчих процесах, які мають на меті суттєво розширити повноваження територіальних громад, збільшити їх фінансові та матеріальні можливості.
На нараді було наголошено, що від посильного вкладу кожного залежить успіх впровадження реформ - як основи, фундаменту на шляху розбудови нашої держави, яка зможе стати сильною і багатою лише тоді, коли сильними та багатими будуть наші територіальні громади.

20.06.2014р.

Двадцять восьса сесія районної ради VІ скликання

      06 червня, під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулася двадцять восьма сесія районної ради VI скликання.
       У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Дорощук М.Ф., депутати обласної ради Волянський В.В, Дячук М.М., Мовсісян В.М., працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
      Перед початком роботи сесії голова районної ради представив присутнім новопризначених міжрайонного прокурора Гончарука В.В., начальника міського відділу міліції Борщука М.В., начальника районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій Федоровського В.П.
        Депутатами були розглянуті наступні питання:
        1. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.
        2. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
        3. Про Угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами.
        4. Про Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2014 рік.
        5. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району на період до 2018 року.
        6. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів.
        7. Звіти керівників об"єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району про підсумки роботи за 2013 рік. (КП "Міжлікарняна аптека №178", КП "Аптека №31" смт.Гриців).
        8. Про затвердження Положення про Шепетівський районний центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів в новій редакції.
        9. Про внесення змін до Статуту комунального закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги", затвердженого рішенням районної ради від 10.10.2012 року №11/15-2012.
        10. Про затвердження структури Грицівської районної лікарні в новій редакції.
        11. Про внесення змін до загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги".
        12. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району.
        13. Про внесення змін та доповнень до регламенту Шепетівської районної ради.
        14. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №3 "Про утворення постійних комісій Шепетівської районної ради та затвердження Положення про постійні комісії".
        З усіх розглянутих питань районною радою прийняті відповідні рішення.

06.06.2014р.


Відбулось засідання президії районної ради

        06 червня, перед початком пленарного засідання сесії районної ради, відбулося засідання президії, яке провів голова районної ради Микола Ковальчук.
        Члени президії розглянули питання, які пропонувалися до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради та запропонували на пленарному засіданні прийняти за основу проекти рішень з цих питань.

06.06.2014р.


Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів
         05 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Михайло Ганаба.
        Участь в роботі комісії взяв голова районної ради Микола Ковальчук, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.
        Члени комісії розглянули звіт про виконання районного бюджету на за І квартал 2014 року, проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік та угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами щодо передачі - прийняття обсягів видатків на фінансування медичних послуг з бюджету міста до районного бюджету в 2015 році.
        За результатами розгляду комісія запропонувала винести зазначені питання на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

05.06.2014р.


Відбулись засідання постійних комісій районної ради
        3 червня, за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків з політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації, яке провів голова комісії Гордійчук М.М. та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва (голова комісії Портной С.П.) та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (голова комісії Іващенко Т.М.).
        На засіданні постійних комісій розглядалися питання, які планується винести на розгляд пленарного засідання районної ради, а саме: звіти керівників об'єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району про підсумки роботи за 2013 рік (КП "Міжлікарняна аптека № 178", КП "Аптека № 31" смт.Гриців), про внесення змін та доповнень до регламенту Шепетівської районної ради, про внесення доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №3 "Про утворення постійних комісій Шепетівської районної ради та затвердження Положення про постійні комісії", про внесення змін до Статуту комунального закладу "Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги", про внесення змін до загальної чисельності штатних одиниць Комунального закладу "Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги", про затвердження структури Грицівської районної лікарні в новій редакції, про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району.
        За результатами розгляду постійні комісії внесли свої пропозиції до окремих проектів рішень з цих питань та запропонували винести їх на розгляд президії та пленарного засідання сесії районної ради.

03.06.2014р.

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

      29 травня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
     На засіданні було обговорено стан виконання районного бюджету за І квартал 2014 року, підбито підсумки проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою територій населених пунктів району», а також, проаналізовано виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Лотівської сільської ради.
     По завершенню колегії відбулась нарада з селищним, сільськими головами з питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів району.


29.05.2014р.

Відбулось засіданні колегії обласної державної адміністрації

      27 травня 2014 року під головуванням голови обласної державної адміністрації Леоніда Пруса відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації, участь в якому взяв голова районної ради Микола Ковальчук.
    Перед початком роботи очільник краю інформував присутніх про ряд кадрових призначень, зокрема, представив новопризначених голів Білогірської, Віньковецької, Ізяславської, Красилівської та Славутської райдержадміністрацій, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.
    На засіданні колегії були розглянуті наступні питання: про стан ринку праці та шляхи підвищення рівня зайнятості населення в області, про державну експертизу проектної документації з енергозбереження, норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, іншої документації у порядку, встановленому законодавством, про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у І кварталі 2014 року.


27.05.2014р.

Нарада з питань підготовки та проведення в районі позачергових виборів Президента України

    19 травня 2014 року голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Микола Дорощук провели нараду з питань підготовки та проведення в районі позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.
    На засідання були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники територіальних органів міністерств і відомств України.
    Під час зустрічі відповідальні керівники проінформували про матеріально-технічне забезпечення та окремі питання організації роботи дільничних виборчих комісій закріплених за ними, обговорили питання перебігу виборчого процесу в районі.


19.05.2014р.Відбулися заходи присвячені 69-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

    9 травня у місті Шепетівка відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Вічний вогонь з нагоди 69- річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В заходах взяли участь голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Микола Дорощук, в. о. голови - секретар міської ради Михайло Полодюк, голови районної та міської ветеранських організацій, ветерани та учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни, громадськість.
    Учасники зібрання вшанували пам'ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання.


09.05.2014р.Голова районної ради побував у селище Гриців

    Шостого травня голова районної ради Ковальчук Микола Степанович спільно з головою райдержадміністрації Миколою Дорощуком, за участю депутатів районної ради М.Ганаби, Н.Крупник, Г.Янюк, В.Чайчука, Т.Іващенко, заступників голів та керівників структурних підрозділів ради та адміністрації, головних лікарів Шепетівської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги відвідали селище Гриців. В населеному пункті було проведено ряд зустрічей із жителями територіальної громади керівниками закладів та установ.
    Головною метою заходу було вирішення питань по подальшому розвитку соціальної сфери в районі, поліпшення якості надання медичних та освітянських послуг.
    Очільники району відвідали Грицівську лікарню та амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, де поспілкувались з медичним персоналом, пацієнтами, що перебувають на лікуванні та мешканцями громади селища з приводу проблем, пов’язаних з функціюванням медичних закладів, зокрема реформування Грицівської районної лікарні, необхідності проведення ремонту приміщень та систем опалення, кадрового забезпечення медичними працівниками та створення їм належних побутових умов.
    Головою ради М.Ковальчуком було дано доручення керівникам та громадським активістам щодо нормативно-правових заходів по організації роботи з покращення кадрового та технічного забезпечення медичних установ і можливим розглядом питання на сесії районної ради.
    Також робоча група відвідала центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Була оглянута матеріальна база, вивчено нагальні потреби. Голова ради М.Ковальчук відмітив необхідність функціювання таких закладів на території району із залученням для проведення оздоровлення більш широкого кола дітей, у тому числі під час літнього оздоровлення.
    Наступний навчальний заклад, куди завітав голова, стала Грицівстька школа сприяння здоров’ю. Тут керівники обговорили питання можливого розширення мережі гуртків, з метою більш ширшого охоплення дітей позашкільною освітою.    Також було відвідано приміщення старої школи де обговорювалось питання його подальшого використання, зокрема можливого розташування в ній літнього оздоровчого табору для школярів. Тут же було проведено виїзне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів районної ради, де розглядалось питання щодо шляхів фінансування літньої оздоровчої компанії для дітей, відкриття оздоровчого табору в с. Рудня-Новенька.
    Керівники району, депутати районної ради та робоча група за участю директора Грицівської ЗОШ Віктора Старого ознайомилися з новозбудованим шкільним закладом. Було оглянуто умови для навчання та виховання підростаючого покоління.     
    За результатами виїзду депутатською групою було прийнято ряд рішень та надано ряд доручень для впровадження заходів по вирішенню виявлених проблем.


06.05.2014р.

Відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради

      30 квітня 2014 року заступник голови районної ради Віталій Бузиль прийняв участь у засіданні чергової сесії районної ради.

      «Основним питанням, яке було першочерговим для вирішення – прийняття змін до обласного бюджету для забезпечення функціонування життєвонеобхідних галузей краю. Всі винесені питання на двадцять третю сесію знайшли підтримку в депутатів. Окремі питання, які викликали суперечності, були зняті, але після детального опрацювання та приведення у відповідність до законодавства вони знову виноситимуться на розгляд ради на наступних сесіях», - прокоментував роботу двадцять третьої сесії Іван Гончар, спілкуючись із представниками засобів масової інформації.30.04.2014р.

Микола Ковальчук взяв участь у засіданняі колегії облдержадміністрації

        Під головуванням Леоніда Пруса відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації.

      Розглянуто чотири питання порядку денного: про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2013 рік та основні напрями роботи у 2014 році, про підсумки проходження опалювального сезону 2013/2014 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року, про стан реформування системи надання адміністративних послуг в області та стан дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади Хмельницької області.

      Перед початком роботи голова облдержадміністрації повідомив про кадрові призначення в області. Так, наказом Генерального прокурора України прокурором області призначено Мартиненка Руслана Миколайовича. Наказом Міністра внутрішніх справ України виконуючим обов’язки начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в області призначено Розізнаного Олександра Григоровича. Наказом Міністра доходів і зборів України виконуючим обов’язки начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України в області призначено Зеленецького Мар’яна Генріховича.

      Голова облдержадміністрації представив також новопризначених голів райдержадміністрацій. За погодженням з Адміністрацією Президента України та Кабінетом Міністрів України розпорядженнями голови облдержадміністрації від 25 квітня поточного року призначено: Симчишина Олександра Сергійовича – першим заступником голови облдержадміністрації, Кальніченка Володимира Ілліча – заступником голови облдержадміністрації, Стебло Лесю Василівну – заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.29.04.2014р.

Відбулась нарада з головами сільських, селищної рад

      За участю голови районної ради Миколи Ковальчука, голови райдержадміністрації Миколи Дорощука, працівників апарату районної ради 28 квітня 2014 року відбулась нарада з селищним, сільські головами з питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів району та належного проведення 25 травня 2014 року виборів Президента України, зокрема, керуючий справами виконавчого апарату районної ради М. Капелюх проінформував про необхідність належного забезпечення виборчих дільниць. Було наголошено на протипожежному захисті, телефонізації, стані кабін і скриньок для голосування, охороні місць проведення виборів.


28.04.2014р.

Голова районної ради М.Ковальчук прийняв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації

      28 квітня 2014 року, за участю голови районної ради Миколи Степановича Ковальчука відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.               На засіданні було проаналізовано стан проведення опалювального сезону 2013/2014 року, рівень заробітної плати в районі та шляхи її легалізації, а також, заслухано питання про стан управлінської діяльність управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації щодо виконання Указу Президента України від 25.06.2013 року №344/2013 р. «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року в частині впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми проблемами в навчальних закладах Шепетівського району». На завершення колегії було обговорено стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками І кварталу 2014 року.


28.04.2014р.

Відбулось представлення нового голови Шепетівської райдержадміністрації - Миколи Федоровича Дорощука

Розпорядженням Президента України від 23 квітня 2014 року №751/2014-рп головою Шепетівської районної державної адміністрації призначено Дорощука Миколу Федоровича.
Представлення новопризначеного очільника району відбулось за участю голови облдержадміністрації Леоніда Пруса, голови Шепетівської районної ради Миколи Ковальчука, заступників голови райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів РДА, голів селищної, сільських рад, керівників установ, організацій району, правоохоронних органів, представників ЗМІ.
Голова районної ради Микола Ковальчук привітав Миколу Федоровича з призначенням на посаду голови РДА, побажав здоров’я, успіхів, мудрості, терпіння та виваженості задля блага України та українського народу. Він також висловив сподівання на плідну і ефективну співпрацю між районною радою та райдержадміністрацією.


24.04.2014р.

Відбулася двадцять сьома сесія Шепетівської районної ради VІ скликання

11 квітня 2014 року відбулася 27-ма сесія районної ради VI скликання під керівництвом голови районної ради Миколи Ковальчука.
У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації, а також запрошені селищний, сільські голови. Депутатами були розглянуті наступні питання:
1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шепетівської районної ради.
2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №5 «Про утворення президії Шепетівської районної ради та затвердження Положення про президію» із послідуючими змінами і доповненнями.
3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №4 «Про обрання голів та членів постійних комісій Шепетівської районної ради» із послідуючими змінами та доповненнями.
4. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 липня 1998 року №20 «Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» із послідуючими змінами і доповненнями.
5. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 липня 2012 року №17/14-2012 «Про проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада» із послідуючими змінами і доповненнями.
6. Про затвердження структури і чисельності працівників виконавчого апарату Шепетівської районної ради.
7. Про затвердження загальної чисельності працівників групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради.
8. Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2013 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2014 року.
9. Про зняття з контролю рішень районної ради
10. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
11. Звіт про використання коштів резервного фонду за 2013 рік.
12. Про затвердження порядку і нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2014 бюджетному році.
13. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2013 рік.
14. Звіт про виконання програми «Харчування дітей у навчальних закладах району» на 2009-2013 роки.
15. Про програму «Харчування дітей у навчальних закладах району» на 2014-2018 роки.
16. Звіт про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району на період до 2013 року.
17. Звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука П.П. про роботу підприємства за 2013 рік.
18. Про затвердження структури і штатної чисельності Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства на 2014 рік.
19. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщень.
20. Про надання Шепетівському районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів дозволу на передачу на баланс Грицівської районної лікарні матеріальних цінностей.
21. Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини приміщення.
22. Про надання управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації дозволу на списання автомобіля.
23. Про перейменування Плеснянської сільської ради Шепетівського району.
24. Звіт тимчасової контрольної комісії Шепетівської районної ради.
25. Різне.


11.04.2014р.

Відбулось засідання президії Шепетівської районної ради

Під головуванням голови районної ради Миколи Степановича Ковальчука, за участі членів президії районної ради, керівників установ і відомств, працівників виконавчого апарату районної ради, представників районної державної адміністрації, відбулось засідання президії районної ради.
На засіданні президії розглянуто і вирішено винести на розгляд сесії районної ради проекти рішень, рекомендовані до затвердження на засіданні сесії районної ради.

11.04.2014р.

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів.

Дев'ятого квітня, за участю голови районної ради М.С. Ковальчука та працівників виконавчого апарату районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів.
Головував на комісії депутат районної ради Ганаба Михайло Дмитрович. На засіданні розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, прозвітовано про використання коштів резервного фонду на 2013 рік та розглянуто порядок і нормативи відрахування частини чистого прибутку комунальних підприємств у 2014 бюджетному році.
Рішенням комісії розглянуті питання рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні.

09.04.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій з питань розвитку АПК, екології, земле, лісо, водокористування та з питань управління управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури та будівництва

4 Восьмого квітня відбулись засідання постійних комісій з питань розвитку АПК, екології, земле, лісо, водокористування та з питань управління управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури та будівництва. У роботі комісій прийняв участь голови районної ради Микола Степанович Ковальчук, заступник голови ради Віталій Бузиль, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники комунальних закладів.
На засіданні комісії під головуванням Кляпа Івана Івановича було заслухано директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука П.П. про підсумки роботи підприємства та про затвердження структури і штату. Рішенням комісії питання винесено на розгляд сесії районної ради.
На засіданні комісії під головуванням Портного Сергія Петровича розглянуто питання дозволу передачі в оренду приміщень, про надання дозволу Шепетівському районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на передачу на баланс Грицівської районної лікарні матеріальних цінностей, про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення та про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації на списання автобуса, а також про затвердження Положення про Шепетівський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у новій редакції.
Всі рішення рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради.

08.04.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства та з питань науки, освіти, культури.

4 Сьомого квітня, за участю голови районної ради М.С. Ковальчука та працівників виконавчого апарату районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівників комунальних закладів відбулись засідання постійних комісій.
У зв'язку із впровадженням заходів по запобіганню економічної катастрофи в країні в частині припинення фінансування Програм було прийнято рішення не виносити на розгляд сесії дані питання.
Комісією з питань науки, освіти, культури під головуванням Крупник В.О. розглянуто питання харчування, оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району. Прийнято рішення про винесення на розгляд сесії звітів по Програмам харчування та оздоровлення дітей минулих років та про прийняття нових Програм.

07.04.2014р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

4 квітня, згідно затвердженого графіка, проведено засідання постійних комісій. В роботі комісій прийняли участь голова районної ради Ковальчук Микола Степанович, заступник голови ради Бузиль Віталій Володимирович, працівники виконавчого апарату, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації
На спільній комісії з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, підприємництва та торгівлі, під керівництвом Поліщук Валентини Марківни розглянуто звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2013 рік та проект Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік.
По результатам розгляду прийнято рішення винести звіт по Програмі за 2013 рік на розгляд президії та сесії районної ради, а Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2014 рік доопрацювати з врахуванням обласної Програми розвитку, розгляд якої планується на черговій сесії Хмельницької обласної ради.
На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків з політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації під керівництвом Гордійчука Миколи Михайловича розглянуто 10 питань, які стосувались в основному забезпечення діяльності районної ради.
Також було розглянуто звіт тимчасової контрольної комісії Шепетівської районної ради про проведену роботу.
Всі рішення рекомендовано до розгляду на президії та сесії Шепетівської районної ради.

04.04.2014р.

Відбулася нарада з головами селищної, сільських рад

1 квітня 2014 року за участю керуючого справами виконавчого комітету районної ради Миколи Капелюха та першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Хоронжука відбулась нарада з селищним, сільські головами.
На засіданні розглядались питання підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року тощо.
Начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Шепетівської районної ради Петро Шидей довів для сільських голів інформацію щодо посилення пожежної безпеки об’єктів та населених пунктів, забезпечення діяльності місцевих пожежних команд у пожежонебезпечний весняно-літній період 2014 року та про внутрішньогосподарські меліоративні мережі на території району.
Завідувач організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Дмитришин надав методичні рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства при проведенні виборчого процесу, а також загострив увагу на забезпеченні вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” в частині призначення уповноважених осіб в органах місцевого самоврядування та завершення термінів декларування.

01.04.2014р.

Відбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради

14 березня 2014 року відбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради, яку провів голова районної ради Микола Ковальчук.
На пленарному засіданні депутати районної ради розглянули кадрові питання, а саме: про дострокове припинення повноважень заступника голови Шепетівської районної ради та обрання нового заступника голови.
Відповідно до порядку денного депутати обрали до керівного складу райради заступника голови районної ради.
Заступником обраний депутат від депутатської фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Віталій Бузиль. Шляхом таємного голосування за його кандидатуру свій голос віддали 33 депутати із 38 зареєстрованих у залі.

14.03.2014р.

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.
У разі, якщо депутат місцевої ради не працює, є самозайнятою особою, пенсіонером йому пропонується подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до відповідної місцевої ради (виконавчого апарату, виконкому тощо), депутатом якої він є.
Тому, просимо Вас врахувати вищевказане при складанні та поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Подання декларації до районної ради пропонуємо здійснювати у запечатаному конверті із супровідним листом, в якому вказувати на те, що Вами відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надається згода Шепетівській районній раді на обробку особистих персональних даних.
З новелами у правовому регулюванні запобігання корупції пропонуємо ознайомитись на сайті Міністерства юстиції України за посиланнямhttp://www.minjust.gov.ua/43273.

10.03.2014р.

Відбулася двадцять п'ята позачергова сесія районної ради

24 лютого відбулася двадцять п'ята позачергова сесія районної ради, яку провів голова районної ради Микола Ковальчук.
На пленарному засіданні було прийнято рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Шепетівської районної ради та внесено зміни до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №4 "Про обрання голів та членів постійних комісій Шепетівської районної ради".
Участь в роботі сесії взяли керівники окремих підприємств, установ та організацій району, працівники районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

24.02.2014р.

Шепетівська районна організація Партії регіонів оголосила про свій розпуск.

21.02.2014р.

Відбулася двадцять четверта позачергова сесія районної ради

18 лютого відбулася двадцять четверта позачергова сесія районної ради, яку провів голова районної ради Микола Ковальчук.
На пленарному засіданні депутати районної ради розглянули бюджетні питання, а саме: про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, звіт про виконання районного бюджету на 2013 рік. Також депутати затвердили районний бюджет на 2014 рік.
Участь в роботі сесії взяли керівники окремих підприємств, установ та організацій району, працівники районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

18.02.2014р.

Відзначили 70-ті роковини визволення Шепетівщини від фашистських загарбників

11 лютого відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці визволення м.Шепетівки та району від фашистських загарбників.

Районну раду у заходах представляв заступник голови Петро Дзяворук. Участь у заходах брали представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представник народного депутата Сергія Буряка Микола Єгорович Гончар, голова Хмельницької обласної ветеранської організації Володимир Купратий, ветеранський актив міста та району, керівників районних служб, організацій, засобів масової інформації, громадськість.

Під час заходів, біля Меморіалу Солдатської Слави у м. Шепетівці відбувся урочистий мітинг та покладання вінків і квітів до пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули під час Великої Вітчизняної війни. По завершенні мітингу у міському будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди свята.

Захід супроводжувався виступами аматорів міського та районного будинків культури.

11.02.2014р.Відбулася двадцять третя позачергова сесія районної ради
28 січня відбулася двадцять третя позачергова сесія районної ради, яку провів голова районної ради Микола Ковальчук.
На пленарному засіданні депутати районної ради прийняли звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.
Участь в роботі сесії взяли керівники окремих підприємств, установ та організацій району, працівники районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, засобів масової інформації, громадськість району та міста.

28.01.2014р.


Ленковецькій загальноосвітній школі вручили шкільний автобус

В рамках реалізації на території району Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" 15 січня відбулося урочисте вручення автобуса марки “Богдан” Ленковецькій загальноосвітній школі Шепетівського району.
Участь в урочистостях взяли голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Іван Адамець, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Віктор Очеретянко, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Грабєльнікова, сільський голова Микола Ковальський, громадськість села, учні та вчителі школи.
На даний час в районі працює 22 шкільних автобуси, 4 з яких були придбані за кошти державного бюджету, 6 - обласного та 12 – за кошти районного бюджету. Отриманий сьогодні автобус буде підвозити на навчання до Ленковецької ЗОШ понад 20 дітей з 3 дочірніх шкіл.

15.01.2014р.