Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області
офіційний веб-сайт
30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-24-52, 4-14-52, Факс:5-24-52 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району

НОВИНИ

Дорогі земляки!

       Прийміть щирі вітання із світлими і радісними святами - Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці свята повертають нас у дитинство та дають надію на краще майбутнє!
         Нехай прийдешній рік стане благодатним для України та для кожного з нас, принесе мир, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Хай осяйна Різдвяна зірка принесе добро та людські чесноти усім нам - і тим, хто зустрічає ці свята у родинному колі, і тим, хто далеко від рідної домівки.
       Бажаю вам міцного здоров'я, затишку у оселях, любові та турботи від близьких. Хай кожен день Нового року додає нових сил та надихає на нові звершення. Зустрічаючи Новий рік, побажаймо один одному Миру, Єдності та Добра!
         З Новим роком та Різдвом Христовим!

            З повагою ,
            голова районної ради                                           П.Дзяворук

Керівництво районної ради з робочою поїздкою відвідали Коськівську та Чотирбоківську сільські ради

        28 грудня 2015 року голова районної ради Петро Дзяворук, його заступник Артур Мовсісян та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх відвідали Коськівську та Чотирбоківську сільські ради. В ході робочого візиту були проведені співбесіди із новообраними сільськими головами Столярчуком О.М. і Костюком В.Т. щодо основних планів роботи самоврядних органів на ближчий час і на перспективу, надані також методична та практична допомоги по організації діяльності сільських рад та їх виконавчих комітетів.
        В ході візиту було детально ознайомлено із роботою об'єктів соціально-культурної сфери у цих сільських радах, зокрема, ФАПу, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Будинків культури, дитячих дошкільних закладів, шкіл. З метою належної їх підтримки і фінансування запропоновано сільським головам затвердити на сесіях відповідні програми соціально-економічного розвитку територіальних громад, здійснити конкретні кроки по підтримці соціально-незахищених верств населення - малозабезпечених, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасників війни у Афганістані та інших. Особливу увагу звернуто на питання покращення медичного обслуговування жителів населених пунктів. Такі виїзди у сільські ради будуть здійснюватись і надалі.

29.12.2015р.

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує:

    До уваги пенсіонерів! З 29 грудня Пенсійний фонд України розпочинає виплату пенсій за січень 2016 року
    24 грудня цього року прийнято Верховною Радою України Закон України № 915-VIII "Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо видатків Пенсійного фонду України" та Кабінетом Міністрів України Постанову № 1081 "Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2015 рік".
    Отже, для одержувачів пенсій через установи поштового зв'язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня. Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримають кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком.
    Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період з 29 по 31 грудня поточного року. Для пенсіонерів, у яких датами виплати через банківські установи визначено 24 та 25 число, виплату пенсій за січень 2016 року буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 числа відповідно.

29.12.2015р.

Засідання другої сесії районної ради

        25 грудня відбулося пленарне засідання другої сесії районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук. Участь в роботі сесії взяли: голова Шепетівської РДА В'ячеслав Петров, працівники виконавчого апарату районної ради, заступники голови , начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови.
        Перед початком пленарного засідання голова ради Петро Дзяворук вручив Грамоту районної ради голові Городнявської сільської ради Ткачуку Микола Васильовичу, а також привітав депутатів районної ради Чайчука Володимира Романовича та Вичавку Івана Івановича, які були занесені до Книги Пошани Шепетівського району.
        В ході пленарного засідання депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті по них відповідні рішення:
1. Про внесення змін до районного бюджету.
2. Про районний бюджет на 2016 рік.
3. Про прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці".
4. Про затвердження Статуту Комунального закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка".
5. Про призначення головного лікаря Комунального закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка".
6. Про районну Комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2020 роки.
7. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають в Шепетівському районі.
8. Про Програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Шепетівського району для амбулаторного лікування на базі Комунального закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2016-2018 роки.
9. Про Програму безоплатної правової допомоги населенню Шепетівського району на 2016-2017 роки.
10. Про Програму розвитку інформаційного простору Шепетівського району на 2016-2017 роки.
11. Про Програму розвитку архівної справи у Шепетівському районі на 2016-2020 роки.
12. Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на продовження дії договору оренди частини приміщення .
13. Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації.
14. Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
15. Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2015 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2016 року.
        Після завершення пленарного засідання в сесійній залі районної ради відбулася церемонія передачі пластунами святого Віфлеємського вогню. Віфлеємський вогонь є символом віри, любові, добра та миру.

28.12.2015р.

Відбулось засідання президії районної ради

        25 грудня , перед початком пленарного засідання сесії районної ради, відбулося засідання президії, яке провів голова районної ради Петро Дзяворук.
        Члени президії розглянули питання, які пропонувалися до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради та запропонували на пленарному засіданні прийняти за основу проекти рішень з цих питань.


25.12.2015р.

Робота постійних комісій районної ради

        24 грудня, за участю голови районної ради Петра Дзяворука, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів (голова комісії Тихонюк В.Д.) та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення (голова комісії Нечипорук А.Г.) та з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, ЖКГ, управління власністю (голова комісії Трофімчук П.П.).
        На засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів депутати детально розглянули питання, які планується винести на розгляд пленарного засідання 2 сесії районної ради, а саме: " Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік " та "Про районний бюджет на 2016 рік".
        На спільному засіданні постійних комісій розглянули ряд питань щодо передачі-прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шепетівського району ДЗ "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці", питання про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на продовження дії договору оренди частини приміщення та про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають в Шепетівському районі. Члени комісії також опрацювали Комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2020 роки, Програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Шепетівського району для амбулаторного лікування на базі Комунального закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2016-2018 роки, Програму розвитку архівної справи у Шепетівському районі на 2016-2020 роки. Проекти рішень з цих питань запропонували внести на розгляд 2 сесії районної ради.

24.12.2015р.

Розпочалась робота постійних комісій районної ради

        23 грудня, за участю заступника голови районної ради Артура Мовсісяна, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, регламенту, етики, депутатської діяльності та місцевого самоврядування (голова комісії Полєва О.І.).
        На засіданні постійної комісії депутати розглянули питання щодо виконання плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2015 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2016 року, делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації, склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих. Також члени комісії розглянули Програму розвитку інформаційного простору Шепетівського району на 2016-2017 роки та Програму безоплатної правової допомоги населенню Шепетівського району на 2016-2017 роки. Проекти рішень з цих питань запропонували внести на розгляд 2 сесії районної ради.

23.12.2015р.

На розширеному засіданні колегії ОДА

        23 грудня голова ради Петро Дзяворук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів перший заступник голови ОДА Василь Процюк.
        Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в області поінформувала директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська. З другого питання «Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Хмельницької області» членів колегії поінформувала начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації Ірина Дунаєвська, яка зазначила, що з 20 районів краю лише 14 забезпечено схемами планування територій області, але всі вони потребують оновлення, оскільки містобудівна документація розроблялась ще у 70-90 роках. Про можливості наукового потенціалу області для створення конкурентоспроможного ринку праці доповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля. Також члени колегії затвердили план роботи обласної державної адміністрації на 2016 рік та І квартал наступного року.
        За результатами розгляду питань колегією прийнято відповідні рішення.

23.12.2015р.

Позачергове засідання сесії обласної ради

        22 грудня голова ради Петро Дзяворук взяв участь у засіданні ІІ позачергової сесії обласної ради, яку провів голова обласної ради Михайло Загородний.
        Одразу чотири різні звернення було прийнято на другій позачерговій сесії обласної ради сьомого скликання. Так, більшість депутатів проголосувала за Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо системи оподаткування підприємств агропромислового комплексу. Також обранці прийняли Звернення до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області щодо дотримання законності при наданні земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.
        Депутати Хмельницької обласної ради також вимагають від Президента України та Верховної ради України призначити повторні вибори Криворізького міського голови і тим самим «забезпечити реалізацію гарантованого Конституцією України виборчого права».

22.12.2015р.

21 грудня відкрито Меморіальну Дошку Руслану Скотенюку

        21 грудня 2015 року в селі Вовківці Шепетівського району відбулося відкриття Меморіальної Дошки Руслану Скотенюку, старшому навіднику мінометного взводу мінометної батареї третього механізованого батальйону, який захищав кордони країни в зоні проведення АТО.
        На відкритті були присутні рідні Руслана Скотенюка, голова районної ради Петро Дзяворук, голова райдержадміністрації В'ячеслав Петров, перший заступник голови
райдержадміністрації Віталій Янушевський, депутат районної ради Леонід Олійник, голова сільської ради Людмила Стукан, педагоги та учні, громадськість.
        Право відкриття меморіальної дошки було надано сину Героя Роману Скотенюку, голові районної ради Петру Дзяворуку та голові райдержадміністрації В'ячеславу Петрову. Голова ради Петро Дзяворук у своєму виступі подякував родині , вчительському колективу та територіальній громаді , які виростили і виховали патріота України, а також висловив вдячність приватному підприємцю Федосеєву Ю.П. за надану благодійну допомогу у виготовленні Меморіальної дошки на честь героя.
        Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів АТО. До пам'ятного знаку присутні поклали квіти.

22.12.2015р.

У Коськові відкрили Меморіальну Дошку на честь Сергія Оврашка

        Заступник голови районної ради Артур Мовсісян 19 грудня взяв участь в урочистому відкритті Меморіальної Дошки, в пам’ять про загиблого героя АТО, випускника Коськівської школи Сергія Оврашка. Віддати шану патріоту, командиру розвідроти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», прийшли батьки героя, учні, вчителі, друзі, представники районної влади - голова районної державної адміністрації В’ячеслав Петров, сільський голова Олександр Столярчук.
        Заступник голови ради Артур Мовсісян висловив щиру вдячність батькам Сергія Миколайовича - Миколі Васильовичу і Світлані Дмитрівні за те, що виростили і виховали такого сина. Сергій Миколайович був патріотом України, любив свою державу, активно боровся за її свободу і гідність на Майдані під час революції Гідності, а пізніше добровольцем у складі батальйону "Айдар".
        Указом Президента України від 26 лютого 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Оврашко Сергій Миколайович нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

21.12.2015р.

Відбулося засідання Координаційної ради Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

      Голова ради Петро Дзяворук взяв участь у засіданні обласної Координаційної ради Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», яке відбулося 15 грудня у приміщенні Будинку рад. Провів засідання голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, природокористування та екології Артур Фрідман.
      Учасники зустрічі обговорили стан реалізації мікропроектів у кожному з відібраних районів для участі у третій фазі Проекту.За результатами Координаційної ради відповідно до прийнятої резолюції учасниками визнано позитивним результат, якого вдалося досягти в процесі реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Хмельницькій області, зокрема у реалізації мікропроектів громад та налагодження плідного діалогу між представниками влади і громадами. Головам Білогірської, Віньковецької, Волочиської, Городоцької, Ізяславської, Красилівської, Новоушицької, Старосинявської, Чемеровецької та Шепетівської райдержадміністрацій та районних рад рекомендовано взяти під особистий контроль завершення мікропроектів громадських організацій в рамках Проекту, зокрема щодо подання звітів організаціями громад. Окрім того, посадовцям було рекомендовано вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, в першу чергу – виділення коштів з місцевих бюджетів у повному обсязі для реалізації мікропроектів громад з основного компоненту до 30 квітня 2016 року, а також подати одинадцять нових мікропроектів громад на розгляд комісії управління Проектом в м. Київ у ті ж терміни.

16.12.2015р.

Друге пленарне засідання першої сесії районної ради

        11 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук. Участь в роботі сесії взяли: голова Шепетівської РДА В'ячеслав Петров, працівники виконавчого апарату районної ради, заступники голови , начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови.
        За підсумками таємного голосування заступником голови Шепетівської районної ради VII скликання був обраний Мовсісян Артур Врамович. Йому було присвоєно відповідний ранг посадової особи місцевого самоврядування.
        В ході пленарного засідання депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті по них відповідні рішення:
1.Про затвердження Регламенту Шепетівської районної ради.
2.Про утворення постійного секретаріату районної ради та затвердження Положення про постійний секретаріат районної ради.
3.Про утворення постійних комісій Шепетівської районної ради VII скликання та затвердження Положення про постійні комісії.
4.Про обрання голів та членів постійних комісій Шепетівської районної ради VII скликання.
5.Про утворення президії Шепетівської районної ради та затвердження Положення про президію.
6.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 03 березня 2015 року № 12/34-2015 "Про затвердження структури і чисельності працівників виконавчого апарату Шепетівської районної ради".
7.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 03 березня 2015 року № 13/34-2015 "Про затвердження загальної чисельності працівників групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради.
8.Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 травня 2015 року №1/36-2015 "Про Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2015 рік".
9.Про внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Шепетівського району на 2011-2015 роки, затвердженого рішення четвертої сесії районної ради VI скликання від 18.02.2011року.
10.Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.
11.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
12.Про угоду між Шепетівською районною та Хмельницькою обласною радами.
13.Про угоду між Шепетівською районною та Городищенською сільською радами.
14.Про угоду між Шепетівською районною та Великорішнівською сільською радами.
15.Про затвердження розпорядження заступника голови Шепетівської районної ради від 18.11.2015 року №89-р(к) "Про звільнення Поліщука В.М.".
16.Про призначення головного лікаря Шепетівської центральної районної лікарні.
17.Про делегування окремих повноважень голові районної ради.
18.Про утворення комісії по передачі-прийняттю до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці".
19.Про оренду приміщень Шепетівської центральної районної лікарні.
20.Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту на передачу в оренду приміщень.
21.Про затвердження передавального акта Кліментовецької загальноосвітньої школи І ступеня.
22.Про звернення районної державної адміністрації про ліквідацію діяльності Вишневецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
23.Про звернення районної державної адміністрації щодо зміни назви Новицького навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад " на Новицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад ".
24.Про Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради.

14.12.2015р.

7 грудня відзначили День місцевого самоврядування

        7 грудня у нашій державі в черговий раз відзначався День місцевого самоврядування. Це свято об'єднує депутатів різних рівнів, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, громадських активістів і волонтерів, усіх небайдужих людей, які присвятили своє життя відповідальній та благородній справі - служити своїм територіальним громадам, турбуватися про благополуччя їх жителів. У районному заході з нагоди свята взяли участь: голова районної ради Петро Дзяворук, голова райдержадміністрації В'ячеслав Петров, селищний, сільські голови, керівники окремих районних політичних партій, представники благодійного фонду «Зміцнення громад».
      Голова ради Петро Дзяворук привітав усіх присутніх зі святом, побажав сили і наснаги на добрі справи, закликав до порозуміння і єдності в ім'я розвитку нашої держави, місцевого самоврядування та кращої долі українському народу.
        Кращим працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування вручили Грамоти районної ради, Грамоти райдержадміністрації, обласної та районної профспілкової організації працівників державних установ. Від благодійно фонду «Зміцнення громад» сільські голови отримали грошові сертифікати.

08.12.2015р.

1 грудня відбулось перше пленарне засідання першої сесії новообраної Шепетівської районної ради VII скликання

        Відкрив засідання голова Шепетівської районної виборчої комісії Анатолій Книш, який оголосив результати виборів до районної ради, які відбулися 25 жовтня цього року. Зокрема, він повідомив, що до Шепетівської районної ради сьомого скликання обрано 34 депутати, які є представниками чотирьох політичних партій, а саме: Аграрної партії України – 17, партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
- 8, політичної партії «За конкретні справи» - 5, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 4 та зачитав склад депутатського корпусу районної ради.
        За підсумками таємного голосування головою Шепетівської районної ради VII скликання був обраний Дзяворук Петро Францевич. Також депутати прийняли рішення про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення набвавки за вислугу років голові ради, а також утворили тимчасову комісію районної ради по виробленню проектів Регламенту, положень про посітійні комісії та президидію районної ради VII скликання.

02.12.2015р.

Скорботна пам'ятна дата - День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

        28 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Шепетівці відбувся мітинг за участю керівництва міста та району, депутатів рад усіх рівнів, працівники виконавчого апарату районної ради та виконавчого комітету міської ради , представники духовенства, засобів масової інформації та громадськості.
        Голодомори - це трагічні сторінки нашої історії , які не можна забути. Зі словами скорботи до присутніх звернулися: міський голова Михайло Полодюк, заступник голови РДА Наталія Собчук, отець Василь Гетьман - настоятель храму святого Миколая Чудотворця, отець Василь Боднар - настоятель храму святих мучеників Бориса та Гліба, отець Бенедикт Свідерський - настоятель храму Воздвиження Хреста Господнього.
        Священниками різних конфесій було проведено панахиду за невинно убієнними. Померлих від голодоморів вшанували хвилиною мовчання та поклали траурні вінки, квіти, композиції з житніх та пшеничних колосків до підніжжя пам'ятника, а також, встановили лампади та свічки.

30.11.2015р.

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує:

    Обмеження пенсій інвалідам ІІІ групи скасовано
    З 1 грудня 2015 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 265".
    Постановою передбачено, що з 01.12.2015 мінімальна пенсійна виплата у інвалідів ІІІ групи з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, не може бути менше 1074,00 грн.

30.11.2015р.

Відбулося розширене засідання колегії ОДА

        24 листопада заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний.
        Про стан техногенної, пожежної і природної безпеки в області та виконання законодавства України у сфері цивільного захисту населення і територій області доповів начальник управління з питань цивільного захисту населення ОДА Євген Данилюк. Він повідомив, що з метою захисту населення, територій та майна, подолання наслідків надзвичайної ситуації державного рівня соціального та воєнного характеру на сході України за рішенням Уряду територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту з 26 січня 2015 року переведено на функціонування у режимі підвищеної готовності. Утворено 4 мобільні оперативні групи реагування регіонального рівня та 20 місцевого рівня, до складу яких входять 664 працівники, у тому числі аварійних служб і будівельних організацій, та 164 одиниці техніки. Організовано цілодобове їх чергування.
        Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич поінформував про діяльність галузі охорони здоров’я області у 2015 році та перспективи її розвитку. Він зазначив, що традиційними напрямами роботи залишаються розвиток первинної медико-санітарної, екстреної медичної допомоги, оптимізація ліжкового фонду цілодобових стаціонарів, вплив на соціально-узалежнені хвороби.

24.11.2015р.

21 листопада - День Гідності та Свободи

        День Гідності та Свободи відзначається згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року. Свято встановлено на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) і є своєрідним наступником свята Дня Свободи, що з 2005 року відзначалося 22 листопада. Це свято встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні. 21 листопада біля приміщення районної ради відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи, участь у якому взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
        У своєму вітальному слові Микола Капелюх висловив глибоку шану і повагу тим, хто став на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Він зауважив, що є багато проблем, які досі не вирішені. Він закликав усіх згуртуватися задля перемоги над внутрішнім та зовнішнім ворогом. Заступник голови РДА Наталія Собчук привітала усіх зі святом та подякувала учасникам національно-визвольної боротьби за перемогу Революції Гідності та військовослужбовцям, які сьогодні мужньо боронять рідну землю.
        Також під час мітингу виступив учасник Революції Гідності, депутат районної ради Микола Дорощук та священнослужителі. Вони закликали зберегти гідні людські якості та не зрадити ідеалам свободи, демократії.
        Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього нашої держави. А також поклали квіти до Дошки Пам'яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.

23.11.2015р.

Хмельничиину відвідав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман

        20 листопада 2015 року Хмельниччину відвідав із робочим візитом Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. У сесійній залі Будинку рад відбулась зустріч Володимира Гройсмана з представниками об'єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади області та громадськими організаціями. Участь у зустрічі взяв заступник голови ради Віталій Бузиль.
      Володимир Гройсман детально зупинився на змінах до Конституції у частині децентралізації влади, наголосивши, що їх остаточне ухвалення дозволить закріпити на конституційному рівні фундаментальні основи місцевого самоврядування та зробити демократичні зміни незворотними. Спікер зазначив, що добровільне об’єднання громад та перші кроки з фінансової децентралізації сприятимуть успішному розвитку місцевого самоврядування і розв’язанню нагальних проблем. Він також зазначив, що децентралізація влади є запорукою успішного здійснення секторальних реформ. Володимир Гройсман закликав присутніх об’єднатися заради майбутнього країни і докласти зусиль до повернення довіри людей до влади.

23.11.2015р.

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

        12 листопада 2015 року, напередодні Дня працівника сільського господарства , в районі відзначали кращих аграріїв. Урочистості відбулися у залі засідань районної ради. У заходах взяли участь заступник голови районної ради Віталій Бузиль, голова Шепетівської районної державної адміністрації В’ячеслав Петров, голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський, помічник народного депутата України Романа Мацали – Любов Борозена, депутат Хмельницької обласної ради Врам Мовсісян, керівники та працівники агроформувань району та громадськість.
        У своєму вітальному слові Віталій Бузиль зауважив: "Аграрний сектор в нашій країні - особлива, найбільш соціально значима складова економіки, яка забезпечує основу життя держави та добробут її громадян. Сьогодні Шепетівську районну раду нового скликання можна назвати аграрною, оскільки більша частина обраних депутатів має відношення до сільського господарства та соціальної сфери на селі." Він побажав усім мирного неба, здоров'я, родинного затишку та наснаги у важкій праці на благо України, Хмельниччини і Шепетівського краю, гарних врожаїв та нових вагомих здобутків.
        Під час заходу кращі працівники аграрної галузі були нагороджені грамотами Міністерства Аграрної політики та продовольства України, Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної ради, Шепетівської райдержадміністрації та районної ради.

12.11.2015р.

"Шепетівському віснику" - 90 років

        12 листопада 2015 року заступник голови РДА Наталія Собчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх та завідувач сектору інформаційної діяльності РДА Олександр Чмир привітали колектив "Шепетівського вісника" із 90-ю річницею від дати створення.
      Представники влади відзначили важливість роботи працівників редакції, їх професіоналізм та наполегливу працю, завдяки якій мешканці району та міста стежать за перебігом подій в світі, Україні та рідному Шепетівському краї. Побажали працівникам часопису професійного успіху, творчих та особистих перемог, миру та благополуччя. А також колектив газети нагородили грамотою.

12.11.2015р.

Засідання районної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

        Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола капелюх взяв участь у засіданні районної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулося 11 листопада 2015 року під керівництвом заступника голови РДА Наталії Собчук.
        За повідомленням районного фтизіатра Івана Усенка епідемічна ситуація по захворюванню на туберкульоз за ІІІ квартал 2015 року в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року дещо покращилась. Відмічається зменшення загальної захворюваності туберкульозом на 1,7%, в тому числі органів дихання на 3,6% та туберкульозу легень на 7,7%. Інші епідеміологічні показники залишаються вищими у порівнянні з попереднім роком, так хворобливість ( розповсюдженість) туберкульозом вища на 22,3%, рецидиви в 2,8 рази. Наведені епідеміологічні показники на 72,9% перевищують середньообласні. За 9 місяців 2015р. виявлено 56 хворих з активними формами туберкульозу, що становить 72,3 випадки на 100тис. населення, в 2014 році відповідно 57 і 73,6, по області -42,1.
        В ході засідання районної ради з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/Сніду, з метою покращення роботи було узгоджено план спільних дій органів влади, місцевого самоврядування, медичних закладів району та Шепетівського міськміжрайонного управління Держсанепідслужби.

12.11.2015р.

Районний семінар з енергоефективності

        11 листопада 2015 року заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у семінар з енергоефективності, який проведено за ініціативою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та з метою популяризації державної програми утеплення для населення. В заході взяли участь голова райдержадміністрації В’ячеслав Петров, керівники відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, голови виконавчих комітетів сільських та селищної рад, представники об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), засобів масової інформації.
        Урядом запроваджено державну програму утеплення, якою передбачено компенсацію для населення (з державного бюджету) у розмірі від 20% тіла кредиту на утеплення. Інформацію щодо умов кредитування банками заходів з утеплення будинків представили начальник відділення №83/22 АБ «УКРГАЗБАНК» Ірина Дорощук та заступник керуючого Шепетівського відділення Ощадного банку Світлана Шелюк.

12.11.2015р.

На засіданні постійної комісії районної ради

          05 листопада, за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії Ганаба М.Д.).
        Члени комісії детально розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2015 рік, що дасть можливість безперебійного фінансування та використання в повному обсязі освітньої та медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення , яке проживає на території зони спостереження.
        Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги у вигляді дров.

05.11.2015р.

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

        З нагоди Дня працівника соціальної сфери, яке в нашій державі відзначається у першу неділю листопада, 30 жовтня відбулися урочистості у залі засідань районної ради.
      Працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці та трудових відносин, привітали заступник голови районної державної адміністрації Наталія Собчук та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх. Вони висловили слова глибокої поваги та вдячності всім, хто щодня піклується про соціально-вразливі верстви населення, допомагаючи їм долати життєві труднощі .
        За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, турботу і гуманність у ставленні до громадян та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращим представникам соціальної сфери району були вручені грамоти райдержадміністрації та районної ради.
        Продовжилося свято виступом аматорів художньої самодіяльності районного будинку культури.30.10.2015р.

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

        29 жовтня 2015 року заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яка відбулася під керівництвом голови адміністрації В’ячеслава Петрова. Участь у засіданні взяли члени колегії , керівники та працівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, засобів масової інформації.
        Про підсумки соціально – економічного розвитку Шепетівського району за січень – вересень 2015 року поінформувала Наталія Окорська - начальник управління економічного розвитку,торгівлі та інфраструктури адміністрації. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками ІІІ кварталу 2015 року поінформувала Наталія Лінник -керівник апарату адміністрації.
        Усі питання порядку денного були розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.

29.10.2015р.

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує:

    У разі, коли особа працює неповний робочий час (неповний робочий день, неповний робочий тиждень), або її прийняли на роботу не з першого дня календарного місяця, або звільнили не останнім днем календарного місяця, або особа перебуває у відпустці без збереження заробітної плати (статті 25 і 26 Закону України "Про відпустки"), вона може здійснювати доплату до мінімального страхового внеску.
    Здійснення доплати передбачено частиною 3 статті 24 Закону України від 09.07.2003 року №1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Неповний місяць роботи зараховують до страхового стажу як повний за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків не є меншою за мінімальний страховий внесок. Якщо сума є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховують до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення відповідної доплати в органах Пенсійного фонду.
    Застрахована особа, яка підлягала загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню подає до органів Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії заяву відповідного зразка. Працівник Пенсійного фонду на підставі даних персоніфікованого обліку про періоди, за які застрахована особа бажає здійснити доплату у сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, складає повідомлення - розрахунок. Застрахована особа здійснює доплату в сумі, зазначеній у повідомленні - розрахунку, протягом 10 календарних днів з дня його отримання. Особи, які здійснюють доплату до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок, формують і подають до органів Пенсійного фонду України самі за себе відомості про суми доплати встановленого зразка.

29.10.2015р.

Мітинг до Дня визволення України від фашистських загарбників
      28 жовтня в Україні відзначається 71 річниця визволення України від фашистських загарбників. Сьогодні у Шепетівці відбулась урочиста церемонія покладання вінків та квітів до Меморіалу Солдатської Слави. Пам’ять воїнів-визволителів вшанували заступник голови районної ради Віталій Бузиль, виконуючий обов'язки міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Собчук , голова районної громадської організацій «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко , ветерани війни, військові, освітяни, посадові особи місцевого самоврядування та державні службовці міста і району, громадськість.
      Зі словами привітань до присутніх звернулися виконуючий обов'язки міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Собчук . Також Михайло Полодюк нагородив ветеранів війни Відзнакою Президента України Петра Порошенка - Медаллю «70-років визволення України від фашистських загарбників».
      Хвилиною мовчання було вшановано воїнів, які віддали власне життя задля захисту нашої батьківщини. До Меморіалу Солдатської Слави було покладено корзини та квіти .

28.10.2015р.

Відбулося розширене засідання колегії Хмельницької ОДА

        27 жовтня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний. У роботі розширеного засідання колегії взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів ОДА, обласних установ і організацій центральних органів державної влади.
        На колегії розглядалися питання про розвиток природно-заповідного фонду та формування екологічної мережі області; про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в області; про збільшення обсягу доходів та видатків обласного бюджету на 2015 рік.

28.10.2015р.

Селекторна нарада щодо проведення чергових місцевих виборів

        21 жовтня заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у селекторній нараді, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Михайла Загородного.
        На нараді поінформовано, що для проведення чергових місцевих виборів в області всього утворено 413 територіальних виборчих комісій: 1 обласну, 20 районних, 6 міських (міст обласного значення), 4 міських (міст районного значення), 14 селищних і 368 сільських. Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування області вживаються необхідні заходи щодо матеріально-технічного забезпечення роботи виборчих комісій.
        Для всіх політичних партій, кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів створюються рівні можливості для участі у місцевих виборах, здійснюється безумовне додержання законів щодо рівного та неупередженого ставлення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів, місцевих організацій політичних партій - суб'єктів виборчого процесу.

22.10.2015р.

Відбулася нарада із селищним , сільськими головами

        19 жовтня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь у нараді з головами селищної та сільських рад щодо проведення чергових місцевих виборів 2015 року. Нарада відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації В’ячеслава Петрова.
        Оскільки постановами ЦВК визначені чіткі вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій, приміщень для голосування, забезпечення транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнанням, оргтехнікою , то на нараді було обговорено матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій, роботу зі списками виборців та забезпечення громадського порядку в день виборів.

19.10.2015р.

У Шепетівці відкрито Алею Слави Героїв України

        15 жовтня 2015 року з метою вшанування пам’яті уродженців та мешканців Шепетівщини, які своїм прикладом показали, як потрібно відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ, відбулося урочисте відкриття Алеї Слави Героїв України.
        У своєму виступі депутат Верховної Ради Роман Мацола зауважив, що створення Алеї є проявом громадської відповідальності стосовно тих людей, які свідомо жертвували собою заради нашої держави, заради нашого майбутнього. Тому суспільство тепер повинно не задумуючись віддати їм належне. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять військових, які загинули у зоні бойових дій на Сході країни.
        Створення та будівництво Алеї відбулось за ініціативи громадської організації «Берегиня-Мати», куди входять матері загиблих земляків, а також фінансової підтримки народного депутата України Романа Мацоли, підприємців міста та району.

15.10.2015р.

Візит Візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Хмельниччину

        14 жовтня відбувся візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Хмельниччину. У Свято-Покровському храмі м.Славута відбулась Божественна Літургія з чином оновлення храму, завершена Патріархом у співслужінні єпископату. На завершення Святійший Патріарх привітав прихожан зі світлим святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і побажав усім добра та миру. Під час урочистостей Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України нагородив Орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня народного депутата, мецената Романа Мацолу.
        Протягом дня Патріарх відвідав Свято-Троїцький храм у м. Полонне, в якому було здійснено чин освячення хрестів та ікон, а також оглянув новозбудований Свято-Володимирський храм у м. Шепетівка.
        Участь у заходах взяли голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний, заступник голови районної ради Віталій Бузиль , голова Шепетівської райдержадміністрації В'ячеслав Петров та інші посадові особи.15.10.2015р.

Заходи з нагоди Дня захисника України
        13 жовтня 2015 року, напередодні Дня захисника України, за участю керівництва району було проведено ряд заходів, на яких були присутні учасники бойових дій періоду Другої світової війни, молоді патріоти – сьогоднішні захисники України, керівники та працівники установ району, представники громадських об'єднань, мешканці району. В рамках святкування до Дошки Пам’яті Героїв Небесної Сотні і загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях та Меморіального комплексу «Вічний вогонь» було покладено квіти та корзини. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загинувших українських патріотів.
        Продовжилися заходи урочистим зібранням у залі засідань раойнної ради . "14 жовтня завжди було особливим днем для українського козацтва, яке віками боронило країну від ворогів; для воїнів Української повстанської армії, які піднялися на захист держави в далекому 1942 році; для сучасної української армії, що дала гідну відсіч російському агресору на східних рубежах України. І хто б і як би не критикував Мінські домовленості, саме вони дають надію на те, що війна закінчиться і живими повернуться до своїх матерів їх діти, до дружин - чоловіки, до дітей - батьки. Тому встановлення миру на нашій багатостраждальній землі зараз для нас усіх - найголовніше!,"- сказав заступник голови ради Віталій Бузиль у своєму виступі. Він подякувати українським героям, які захищають наш народ, нашу землю, наше майбутнє та побажав усім миру, міцного здоров`я, добра, злагоди і терпіння.
      За зразкове виконання службових обов’язків, завдань вищого командування в зоні АТО, були відзначені військовослужбовці, а також була вручена ювілейна медаль ветерану війни . Після церемонії нагородження присутніх привітали святковим концертом школярі та працівники районного будинку культури.13.10.2015р.

Шановні Шепетівчани!

            У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми святкуємо День Українського козацтва та День захисника України.
        Поєднання цих свят символічне. Адже в минулому козаки боролися за утвердження української державності, а сьогодні український народ у черговий раз відстоює свою свободу і незалежність. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав та віддає свої знання і професіоналізм, силу та мужність справі захисту нашої держави.
        Прийміть слова вдячності усі ті, хто захищав і захищає незалежність та територіальну цілісність України . Ви - приклад героїзму та мужності, самовідданості та патріотизму !
        Бажаю Вам перемог у всіх починаннях, а Вашим родинам - миру, добра і благополуччя. Козацького здоров'я Вам, хай Пресвята Богородиця допоможе у прагненні відстояти незалежність нашої держави!

            З повагою ,
            заступник голови районної ради                                           В.Бузиль

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує: Законом України від 17.09.2015 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

      У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від величини 1074 грн. Перерахунку підлягають:
- мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж;
- мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною. Підвищення "дітям війни" продовжується виплачуватись у твердому розмірі 66,43 грн.
      Проведено перерахунок щомісячної адресної допомоги виходячі із розміру прожиткового мінімуму 1074 грн. для одержувачів пенсій:
- по інвалідності (1 та 2 групи) та у разі втрати годувальника;
- виходячи із розміру прожиткового мінімуму 949 грн. для одержувачів пенсії по інвалідності 3 групи.
    Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до Пенсійного фонду (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи).
    Виплата пенсій у нових розмірах та доплата за вересень місяць буде здійснена у жовтні разом. З листопада пенсія буде виплачуватись в нових перерахованих розмірах.
      Довідково: 20975 (або 95.6%) пенсіонерам міста та району з 1 вересня перераховано пенсійні виплати, але підвищення пенсії отримали 16322 пенсіонера (або 77,8% від загальної кількості), середній розмір підвищення склав-123,60 грн.
      Додаткову інформацію можна отримати за телефоном "гарячої" лінії управління 5-40-73 у щоденному режимі з 9.00 до 17.00 , п'ятниця -до 16.00

13.10.2015р.

Відбулося засідання постійної комісії районної ради

        8 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів , яке провів секретар комісії Пономарьов С.О. Участь у засіданні комісії взяв заступник голови районної ради Віталій Бузиль.
        Члени комісії розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2015 рік, що дасть можливість провести у районі заходи до Дня захисника України та відзначити патріотів, які мужньо і самовіддано захищали і захищають нашу державу.

08.10.2015р.

Робоча група визначилася щодо відзначення Дня захисника України

        7 жовтня 2015 року під керівництвом заступника голови РДА Наталії Собчук відбулось засідання робочої групи з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України. Участь у засіданні робочої групи взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
        З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі День захисника України відзначається 14 жовтня. Під час засідання робочої групи було визначено основні районні заходи щодо проведення свята, скоординовано дії відповідальних осіб з різними громадськими організаціями району під час проведення урочистостей та тематичних заходів, які відбудуться в районі 13-14 жовтня.

08.10.2015р.

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

        2 жовтня 2015 року в залі засідань районної ради для освітян району пройшли урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, яке цього року відзначають 4 жовтня. На святі були присутні: голова Шепетівської РДА Петров В. А., заступник голови РДА Собчук Н.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М. П., помічник народного депутата України Р. Мацоли Борозенна Л.Н., радник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Гончар М.Є., начальник відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю першого національного аграрного кооперативу Дзяворук П.Ф.
        Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.
        З вітальним словом до педагогів району звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх. Він зауважив :"В освітній галузі району завжди працювали і працюють сьогодні дуже талановиті, віддані своїй справі люди, які вкладають душу, серце, свій талант і знання у відповідальну справу навчання та виховання підростаючого покоління. І недаремно досвід роботи наших освітян, новаторський підхід до справи відомі далеко за межами Шепетівщини, а на їх сучасних і прогресивних методах організації і проведення навчально-виховного процесу вчаться багато колег із різних регіонів держави". Також він побажав присутнім миру, здоров`я, творчих здобутків, щоб робота приносила радість, натхнення, а учні завжди радували своїми досягненнями.
        На святі були відзначені кращі працівники освіти. Почесні грамоти, подяки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, грамоти Шепетівської райдержадміністрації та районної ради, грамоти управління освіти, молоді та спорту, грамоти, цінні подарунки та сертифікат на екскурсійну поїздку до Верховної Ради від народного депутата Р. Мацоли, грошові премії від корпорації «Сварог Вест Груп» та благодійного фонду «Зміцнення громад» отримали кращі освітяни району. Дванадцять працівників освітньої галузі занесено на районну Дошку пошани «Кращі освітяни району».
        Після церемонії нагородження педагогів району та ветеранів педагогічної справи привітали святковим концертом школярі та працівники районного будинку культури. Свято закінчилося спільним виконанням Державного Гімну України.

02.10.2015р.

Засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

        1 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Собчук відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги. Участь у засіданні комісії взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
        До порядку денного було включено заяви громадян щодо надання допомоги, а саме : 59 заяв від учасників АТО, 5 заяв від громадян щодо лікування та 2 заяви щодо вирішення побутових питань. Виконуюча обов’язки директора районного територіального центру соціального обслуговування Лідія Франчук ознайомила членів комісії із заявами.
        За результатами розгляду заяв комісією були прийняті відповідні рішення.

01.10.2015р.

На засіданні постійної комісії районної ради

        30 вересня, за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії Ганаба М.Д.), яке провів секретар комісії Пономарьов С.О.
        Члени комісії детально розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2015 рік, що дасть можливість безперебійного фінансування та використання в повному обсязі субвенції з державного та обласного бюджетів , в тому числі субвенції на проведення виборів до місцевих рад , які відбудуться 25 жовтня 2015 року.
        Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

30.09.2015р.

Підготовчі курси у Національній академії державного управління при Президентові України в м.Києві

        З 28 вересня 2015 року розпочато набір слухачів на підготовчі курси у Національній академії державного управління при Президентові України в м.Києві за спеціальностями галузі знань "Державне управління". Форма навчання - вечірня та заочно-дистанційна.
        Вечірня форма навчання : з 18.50 до 22.00 ( у п'ятницю - з 17.10 до 22.00), вартість навчання від 1000 грн. до 1575 грн.
        Курс навчання за заочно-дистанційною формою коштує 975,75грн, починається з 02 листопада 2015 року та триває 10 тижнів.
        Прийом документів здійснюється в електронній формі. Попередній запис на підготовчі курси проводиться за телефоном (044) 455-69-01.
        Електронна адреса : kurs_zd@ukr.net
        Додаткова інформація на сайті: www.academy.gov.ua

29.09.2015р.

На засіданні колегії облдержадміністрації ознайомилися зі станом соціально-економічного розвитку області

        22 вересня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний.
          Про стан соціально-економічного розвитку області із доповіддю виступив голова облдержадміністрації Михайло Загородний, який зазначив, що на сьогодні вкрай важливим є впровадження реформ у різних сферах розвитку країни.
        Начальник управління культури, національностей та релігій Ірина Трунова доповіла про участь бібліотечних закладів області в інформаційному забезпеченні розвитку громад . Вона поінформувала , що бібліотеки Хмельниччини є центрами доступу до публічної інформації, що сприяє реалізації відповідних конституційних прав і свобод громадян.
        Про стан та перспективи розвитку галузі тваринництва в області присутніх поінформував заступник директора департаменту – начальник управління розвитку тваринництва, переробної та харчової промисловості Вадим Конончук.

22.09.2015р.

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує: Легальна зарплата - складова майбутньої пенсії

      Нелегальний обіг робочої сили веде до порушення прав людини, втрати працівником, зайнятим у "тіньовому" секторі економіки, своїх соціальних гарантій, страхового стажу та в майбутньому - пенсії.
      "Тіньова" зайнятість спрямована проти людини, позбавляє її легального заробітку й охорони праці, пенсійного та соціального забезпечення, які здійснюються через Пенсійний фонд та Фонди соціального страхування.
      Як правило, занепокоєння пенсією настає при досягненні пенсійного віку, коли вплинути на неї - майже неможливо. Розмір пенсії є похідною від розміру легально нарахованої заробітної плати та тривалості страхового стажу.
      Слід зауважити, що для виходу на пенсію необхідно мати, як мінімум, 15 років страхового стажу. Також потрібно звернути увагу на негативні наслідки тим, хто працює легально, але одержує за відомістю мінімальний заробіток, а решта - в "конверті". В даному випадку гарантії держави на соціальне та пенсійне забезпечення - мінімальні, а тому про належний розмір соціальних та пенсійних виплат - годі й думати.
      В недалекому майбутньому державою планується запровадження накопичувальної системи й розвиток недержавного пенсійного страхування. Наслідком цих реформ має стати те, що в майбутньому громадяни отримуватимуть пенсію не з одного джерела, як це відбувається сьогодні (солідарна система), а з трьох. Таким чином, гідну пенсію можна собі забезпечити, маючи, знову ж таки, легальну заробітну плату, що перевищує мінімальний рівень, сплачуючи, відповідно внески до накопичувальної системи. Фактично діятиме принцип персонального гаманця, у який упродовж життя відкладатимуться певні кошти, "вигоду" з яких буде отримано при виході на пенсію.
      Роботодавцям варто не забувати про те, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) є грубим порушенням законодавства України та передбачає адміністративну відповідальність, а працюючим - не стояти осторонь даного питання та стати на захист своїх прав та інтересів.
      Отже, тільки при наявності офіційного працевлаштування та легальної заробітної плати високого розміру, можна отримати гідне забезпечення на схилі літ. Про це варто пам'ятати.

21.09.2015р.

Привітали працівників лісового господарства

        18 вересня на базі Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства відбулись заходи з нагоди відзначення Дня працівників лісу.
      Заступник голови ради Віталій Бузиль привітав усіх працівників лісового господарства з професійним святом та зауважив, як важливо сьогодні зберігати і примножувати лісові насадження для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства для розвитку нашого краю та держави.
        Кращим працівникам були вручені грамоти районної ради та районної державної адміністрації.

18.09.2015р.

17 вересня - День рятівника

        Відповідно до Указу Президента України в нашій державі 17 вересня відзначають професійне свято люди , які обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди. З нагоди Дня рятівника відбулося урочисте зібрання на території Шепетівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
        З професійним святом рятівників привітали заступник голови ради Віталій Бузиль, голова райдержадміністрації В'ячеслав Петров, в.о. Шепетівського міського голови Михайло Полодюк, керівники окремих установ.
        У своєму вітальному слові Віталій Бузиль подякував усім працівникам за невтомну і самовіддану службу. "Завдяки впевненим та професійним діям рятувальників , щороку визволяються з біди багато людей. Ваша служба потребує нестандартного мислення, відваги, бездоганних навичок і досвіду, енергії та зібраності. В умовах важкого сьогодення Ви з гідністю виконуєте свій обов'язок , щодня рятуючи в різних екстремальних ситуаціях життя людей та їх майно",- зазначив він. По завершенню вітальних виступів кращі працівники були нагороджені грамотами.

17.09.2015р.

        11 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, у приміщенні Шепетівської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" відбулися урочистості. Тут зібралися учителі фізкультури, спортсмени, тренери та ветерани спорту . Присутніх зі святом привітали заступник голови районної ради Віталій Бузиль та голова райдержадміністрації В'ячеслав Петров
        Віталій Бузиль подякував усім присутнім за вагомі результати, які вони здобули, захищаючи спортивну честь нашого району та побажав усім спортсменам міцного здоров'я , бадьорості духу, миру та добра, спортивних та життєвих перемог.

14.09.2015р.

Обговорили зміни до Конституції України в частині децентралізації

        10 вересня заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у заході , що відбувався у Хмельницькому в рамках Програми "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", який організований Фондом Східна Європа за підтримки Відділу демократії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) . Основна мета - роз'яснити суть запропонованих конституційних змін представникам органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
      Участь в обговоренні змін до Конституції взяли перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, голови районних рад та райдержадміністрацій, міські голови, представники громадськості та науковці.
        Під час засідання було окреслено пріоритетні завданням Програми, а також відбулась презентація законопроекту Президента України "Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади" та Закону України "Про місцеві вибори".

11.09.2015р.

Призначили голову Шепетівської РДА

        9 вересня перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Василь Процюк представив нового очільника районної державної адміністрацій В'ячеслава Петрова, який був призначений розпорядженням Президента України від 8 вересня 2015 року.
        На офіційному представленні новопризначеного голови були присутні заступник голови районної ради Віталій Бузиль, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, керівники установ, організацій району, правоохоронних органів, представники ЗМІ.
      Заступник голови районної ради Віталій Бузиль привітав В'ячеслава Анатолійовича з призначенням на посаду голови РДА, побажав успіхів у роботі та гарних результатів задля розвитку нашого району, та висловив сподівання на плідну і ефективну співпрацю між районною радою та райдержадміністрацією. А також Віталій Володимирович подякував першому заступнику голови РДА Олександру Дмитришину за спільну роботу.

09.09.2015р.

До уваги забудовників та потенційних продавців на ринку нерухомості

      Міністерством оборони України оголошено про проведення конкурсу щодо закупівлі квартир на вторинному ринку (готове житло) та на умовах пайової участі для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей у Хмельницькій області - у кількості до 10 квартир.
      Детальна інформація стосовно проведення конкурсу розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України (www.mil.gov.ua розділ "Державні закупівлі", підрозділ "Конкурсна комісія по відбору пропозицій щодо закупівлі квартир"), а також 28.08.2015 опублікована у газеті "Народна армія".
        Розкриття конкурсних пропозицій буде здійснюватись 9 вересня 20015 року о 14.30.

04.09.2015р.

У Городнявському НВК відкрили Меморіальні Дошки на честь Дзявульського М.С. та Гаврилюка С.Є.

      Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П. 1 вересня поточного року взяв участь в заходах з нагоди початку навчального року та відкриття Меморіальних Дошок на честь Героя України Миколи Степановича Дзявульського , який тривалий час працював заступником директора Городнявського НВК "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня" та випускника цього навчального закладу , який героїчно загинув , захищаючи Україну, Сергія Євгеновича Гаврилюка.
      М.П.Капелюх вручив рідним героїв посвідчення про занесення їх у Книгу Пошани Шепетівської районної ради.
    У цей же день керуючий справами виконавчого апарату районної ради М.П.Капелюх взяв участь у заходах з нагоди початку нового навчального року та відкриття Меморіальної Дошки на честь уродженця с.Михайлючки, випускника Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ступенів , військовослужбовця Збройних Сил України , який героїчно загинув в небі Донецька, Мазунова Руслана Олександровича. Родині загиблого воїна було вручено посвідчення про занесення його до Книги Пошани районної ради, до Меморіальної Дошки герою від районної ради були покладені квіти.

02.09.2015р.

Відбулась розширена колегія працівників освіти району

        28 серпня відбулася розширена колегія працівників освіти району "Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти району у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік". У колегії взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
        Микола Петрович привітав усіх присутніх із початком нового навчального року та подякував усім причетним і небайдужим до освіти людям за турботу і підтримку цієї важливої галузі, що дозволяє утримувати її вже багато років на високому рівні. Особливі слова вдячності він висловив колегам-депутатам рад різних рівнів, що працюють в закладах освіти, які успішно поєднують професійну роботу з активною депутатською діяльністю.
      Велика увага на колегії була приділена питанню початку навчального року, проведенню першого уроку. З цією метою у залі, де проходила колегія, було підготовлено виставку літератури на тему "Віримо в себе, віримо в Україну" та "Моделюємо перший урок", дитячу фотовиставку "Мальовнича Україна".

31.08.2015р.

Управління Пенсійного фонду України в м. Шепетівці та Шепетівському районі

інформує:

      З 1 вересня 2015 року набуває чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб".
      Законом передбачено, що розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 (члени сімей померлих (загиблих) ветеранів війни )Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі-Закон), не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку.
      Таким чином, з 01.09.2015 з пенсій зазначених осіб не справлятиметься податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

27.08.2015р.

На розширеному засіданні колегії Хмельницької ОДА

        Про підготовку житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду та освітніх закладів до нового навчального року говорили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 25 серпня. Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Віталій Бузиль.
        Основна увага керівництва області зараз зосереджена на проведенні заходів щодо економного використання енергоносіїв, впровадженні енергозберігаючих технологій та необхідності погасити заборгованість з оплати за електроенергію та спожитий природний газ. За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства області Григорія Ващука, на підготовку ЖКГ до зими заплановано використати на 45% більше коштів, ніж торік.
      Про підготовку освітніх закладів до нового навчального року членів колегії поінформував директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.
        Також присутні заслухали інформацію про стан виконавської дисципліни в облдержадміністрації у ІІ кварталі 2015 року.

26.08.2015р.

Районні заходи з нагоди Дня Незалежності
        У рамках святкування 24-ї річниці незалежності України на Шепетівщині, 21 серпня відбулися урочистості за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Дмитришина, керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, депутатів рад усіх рівнів, представників громадсько-політичних об'єднань, релігійних конфесій, мешканців міста і району.
        Заходи розпочалися мітингом-реквіємом біля Дошки Пам'яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях. Урочистості продовжилися у залі засідань районної ради. Віталій Бузиль, звертаючись до присутніх , наголосив :"Саме у цей трагічний період нашої історії поняття незалежності, територіальної цілісності та єдності України набуло для нас особливого змісту. Але ці тяжкі випробування, смертельна небезпека згуртували нашу націю і ми обов'язково переможемо, тому що за Україною правда, світова підтримка, незламна воля її народу." Він подякував усім патріотам за працю на благо України і нашого рідного краю. За зразкове виконання службових обов'язків, завдань вищого командування в зоні АТО, а також вагомий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток району кращі шепетівчани були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації, а також відзнаками обласної ради та обласної державної адміністрації.
        Після святкового концерту заходи завершились спільним виконанням Державного Гімну України.
25.08.2015р.

Шепетівчани відзначили День Державного прапора України

        23 серпня 2015 року з нагоди відзначення Дня Державного прапора України, біля приміщення адмінбудинку районної ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
      Участь у заходах взяли працівники районної ради, районної державної адміністрації, керівники та працівники установ та організацій району. З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.

25.08.2015р.

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди найголовнішого національного свята - Дня Незалежності України!
          Це свято - символ прагнення нашого народу до політичної і економічної самостійності, бажання бачити нашу країну на власному, українському шляху розвитку.
       Сьогодні незалежність та територіальну цілісність нашої країни на Сході захищають справжні патріоти. Віримо, що вони зроблять все можливе, аби захистити Батьківщину і живими та здоровими повернуться додому. Нехай період найважчих випробувань для нашої держави закінчиться, а в Україні запанують мир та спокій, стабільність та благополуччя!
       Дорогі земляки, з нагоди Дня Незалежності України від усієї душі зичу встановлення миру і спокою на нашій землі, європейського розвитку і процвітання України, достатку, злагоди і благополуччя в кожній родині, міцного здоров'я, взаєморозуміння, нових звершень і успіхів у всіх добрих починаннях!

            З повагою ,
            заступник голови районної ради                                           В.Бузиль

Відбулося пленарне засідання 34 сесії обласної ради

        20 серпня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у засіданні тридцять четвертої сесії обласної ради, яке провів голова обласної ради Іван Гончар.
        Більше чотирьох десятків питань порядку денного розглянули депутати обласної ради. Прийняття одного з основних питань порядку денного "Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік" дало змогу розподілити субвенцію з державного бюджету в загальній сумі понад 57 мільйонів гривень. Ці кошти, насамперед, будуть направлені на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення. Крім того, значні кошти, понад 21 мільйон гривень, будуть направлені на пріоритетну галузь "Охорона здоров'я". Також своїм рішенням депутати утворили ще одну, уже двадцять четверту, об'єднану територіальну громаду - Новоушицьку селищну. Без обговорень на засіданні депутати підтримали більшістю голосів блок кадрових питань щодо звільнень та призначень керівників комунальних закладів облради. Частина прийнятих рішень ради стосувалася врегулювання діяльності обласної комунальної власності. На завершення сесії усі депутати акапельно виконали Гімн України.

25.08.2015р.

Жителі Шепетівського району, які загинули в зоні АТО, занесені до Книги Пошани Шепетівської районної ради

        З нагоди Дня Незалежності України , заступником голови районної ради Бузилем Віталієм видано розпорядження про занесення до Книги Пошани Шепетівської районної ради із врученням відповідних посвідчень уродженців та жителів Шепетівського району, які загинули в зоні антитерористичної операції за свободу, незалежність, територіальну цілісність України, проявивши при цьому мужність, героїзм, високий патріотизм та самопожертву.
      Зокрема до Книги Пошани Шепетівської районної ради занесено:

21.08.2015р.

Пленарне засідання 33 позачергової сесії обласної ради

        13 серпня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у засіданні тридцять третьої позачергової сесії обласної ради, яке провів голова обласної ради Іван Гончар.
        Обласною радою були прийняті рішення щодо утворення 5 міських, 9 селищних та 9 сільських об’єднаних громад, які на чергових виборах обиратимуть місцеві органи влади. Держава відповідно до законодавства здійснюватиме фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаним територіальним громадам коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громад» та Перспективного плану, об’єднані громади отримають весь спектр повноважень, що їх наразі мають міста обласного значення.

13.08.2015р.

Відбулися збори громадян у селах Городище, Мокіївці, Хролин та Новичі Шепетівського району

        12 серпня у селах Городище, Мокіївці, Хролин та Новичі відбулися збори громадян за участю керуючого справами виконавчого апарату районної ради Миколи Капелюха,першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Дмитришина, голів сільських рад зазначених населених пунктів, секретаря Судилківської сільської ради Тетяни Котик та представника Офісу реформ Наталії Рохової. Присутні на зборах обговорили питання реалізації проекту перспективного плану реформування території громад Шепетівського району, а зокрема створення Судилківської об'єднаної територіальної громади.

12.08.2015р.

На засіданні оргкомітету по відзначенню Дня Прапора та Дня незалежності України

        11 серпня керуючий справами виконавчого комітету районної ради Микола Капелюх взяв участь у засіданні оргкомітету з питань відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України. Головував на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин. Учасники організаційного комітету обговорили План проведення в районі заходів та призначили працівників, відповідальних за підготовку та проведення відповідних робіт.
        Заходи щодо святкування даних держаних свят заплановано провести 21 - 24 серпня. В ці дні планується провести урочисті збори за участю керівництва району та органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськості; урочисту церемонію підняття Державного Прапора України, а також заходи із вшанування борців за незалежність України - Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

11.08.2015р.

Хмельниччину відвідав Прем"єр-міністр України та члени Уряду

        6 серпня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеній нараді із керівниками шести обласних державних адміністрацій регіону, яка відбулася у Хмельницькому в рамках робочої поїздки Прем"єр-міністра України Арсенія Яценюка та членів Уряду.
        У нараді взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен АВАКОВ, Віце-прем'єр-міністр України Валерій ВОЩЕВСЬКИЙ, Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО, Міністр інфраструктури України Андрій ПИВОВАРСЬКИЙ, Міністр соціальної політики України Павло РОЗЕНКО, перший заступник Міністра фінансів України Роман КАЧУР, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард КРУГЛЯК, начальник Головного управління оперативного забезпечення Генштабу ЗСУ Микола Кравчук, заступник Міністра Кабінету Міністрів України Роман Греба, директор ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк, голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний, голови Вінницької, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької облдержадміністрації, голови районних рад та районних державних адміністрацій Хмельниччини.
        На нараді обговорили питання підготовки об’єктів житлового фонду, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року; децентралізації повноважень та добровільне об’єднання громад; оформлення житлових субсидій за спрощеним порядком; розрахунки за природний газ та електроенергію; виконання місцевих бюджетів та можливі напрямки використання додаткових фінансових ресурсів.
      Також Арсеній Яценюк побував у Хмельницькій філії ДП «Національні інформаційні системи», де відбувається навчання із роботи з системами Єдиних та Державних реєстрів та іншими електронними базами даних.Разом із Міністром юстиції України Павлом Петренком Глава Уряду відвідав навчальний клас та поспілкувався із фахівцями, які проходять тут підготовку.
        Крім того , Арсеній Яценюк разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим оголосили про початок набору до нової патрульної поліції міста. Глава Уряду повідомив, що заробітна плата нових поліцейських у Хмельницькому буде така ж, як у Києві – від 8 до 10 тис. грн. І за кілька годин роботи зареєструвалось понад чотири сотні кандидатів у хмельницькі поліцейські, ще сотня анкет надійшла електронною поштою.

07.08.2015р.

Відбулось пленарне засідання 37 сесії районної ради

        29 липня під головуванням заступника голови районної ради Віталія Бузиля відбулось пленарне засідання 37 сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитришин О.В., депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови.
        В ході пленарного засідання депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті по них відповідні рішення:
1.Про програму сприяння роботі управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації.
2.Про внесення змін до рішення районної ради від 27 березня 2015 року №1/35-2015 "Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають в Шепетівському районі".
3.Про внесення змін до рішення районної ради від 19.07.2013 року №10/20-2013 "Про Програму розвитку Центру надання адміністративних послуг при Шепетівській районній державній адміністрації у 2013-2015 роках".
4.Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року.
5.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
6.Про Угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами.
7.Про Угоду між Шепетівською районною та Великорішнівською сільською радами.
8.Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шепетівського району цілісного майнового комплексу Державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці".
9.Про звернення районної державної адміністрації про припинення діяльності Кліментовецької загальноосвітньої школи І ступеня.
10.Про звернення районної державної адміністрації щодо реорганізації Новицького навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" в Новицький начально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад".
11.Про звернення районної державної адміністрації щодо реорганізації Вишневецької загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів у Вишневецьку загальноосвітню школу І ступеня.
12.Про Угоду про співпрацю.
13.Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради за І півріччя 2015 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2015 року.

29.07.2015р.

На розширеному засіданні колегії Хмельницької ОДА

        28 липня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний.
        Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2015 року доповів директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Юрій Драч, проаналізувавши за галузями тенденції соціально-економічного розвитку краю.
        Про стан реалізації в області державної політики у сфері пенсійного страхування присутніх поінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України області Ольга Заярнюк. Ольга Сергіївна зауважила, що велике занепокоєння викликає співвідношення працюючих та пенсіонерів, яке в області критичне – пенсіонерів на 44,3 тис. більше ніж працюючих, тобто на 10 працюючих – 11 пенсіонерів.
        Також заслухали члени колегії доповідь директора Департаменту фінансів Сергія Пенюшкевича про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік.

28.07.2015р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

          27 липня, за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти , культури (голова комісії Крупник В.О.) та посітйної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії Ганаба М.Д.), яке провів секретар комісії Пономарьов С.О.
        На засіданні постійної комісії з питань науки, освіти , культури депутати розглянули звернення районної державної адміністрації про припинення діяльності Кліментовецької загальноосвітньої школи І ступеня, щодо реорганізації Новицького навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" в Новицький начально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", про реорганізацію Вишневецької загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів у Вишневецьку загальноосвітню школу І ступеня та Угоду про співпрацю з Шепетівською міською молодіжною громадською організацією "КЕДР". В ході конструктивної дискусії депутати запропонували проекти рішень з цих питань внести на розгляд 37 сесії районної ради.
        На засіданні постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету та фінансів члени комісій розглянули Програму сприяння роботі управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації питання , а також внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають в Шепетівському районі та до програми розвитку Центру надання адміністративних послуг при Шепетівській районній державній адміністрації у 2013-2015 роках. Члени комісії розглянули блок бюджетних питань, а саме: звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року, про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, про Угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами, про Угоду між Шепетівською районною та Великорішнівською сільською радами. Проекти рішень з цих питань запропонували внести на розгляд 37 сесії районної ради.
      Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

27.07.2015р.

Розпочалась робота постійних комісій районної ради

        24 липня, за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків із політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації(голова комісії Гордійчук М.М.) та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва(голова комісії Портной С.П.) та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства(голова комісії Іващенко Т.М.).
        На засіданні комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків із політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації депутати розглянули питання щодо виконання плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2015 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2015 року, Угоду про співпрацю з Шепетівською міською молодіжною громадською організацією "КЕДР" та інформацію Шепетівського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності прокуратури за І півріччя 2015 року.
        На спільному засіданні постійних комісій районної ради члени комісій розглянули питання щодо надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району цілісного майнового комплексу Державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці" та про Угоду про співпрацю з Шепетівською міською молодіжною громадською організацією "КЕДР". Проекти рішень з цих питань запропонували внести на розгляд 37 сесії районної ради.
      Також було розглянуто питання оренди приміщень Шепетівської центральної районної лікарні, його члени комісії запропонували розглянути на наступній сесії районної ради згідно вимог регламенту районної ради. Окрім цих питань, інформувала завідуюча КП "Міжлікарняна аптека №178" Корчевська І.Б. щодо діяльності та закриття деяких аптечних пунктів на території Шепетівського району. Депутати рекомендувати доопрацювати це питання та узгодити із сільськими головами відповідних рад.

24.07.2015р.

На колегії Шепетівської РДА

        23 липня 2015 року заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулося під керівництвом першого заступника голови РДА Олександра Дмитришина. Також у засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.
        Під час засідання було проаналізовано роботу Центру первинної медико – санітарної допомоги протягом І півріччя 2015 року; роботу сектору «Центр надання адміністративних послуг» та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками ІІ кварталу 2015 року.
        Усі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

23.07.2015р.

"Круглий стіл" на підтримку медичної галузі Шепетівщини

      Днями громадські організації Шепетівщини, зокрема , спілка ветеранів Афганістану, чорнобильців, ветеранів Шепетівщини, об'єднання учасників бойових дій у зоні АТО, зініціювали проведення "круглого столу", аби обговорити потреби й проблеми медичної галузі нашого краю. У заході взяв участь заступник голови ради Віталій Бузиль , а також депутати обласної та міської рад, представники Громадської ради при виконкомі міської ради та інші.
        Головний лікар Шепетівської ЦРЛ зупинився на головних проблемах лікарні, а саме відсутність коштів на покриття заробітної плати працівникам лікарні, відсутність апарату УЗД, брак коштів на придбання медпрепаратів, біднішає раціон харчування пацієнтів тощо.
        Заступник голови районної ради Віталій Бузиль, зауважив, що збереження і зміцнення лікувальної бази Шепетівщини завжди було пріоритетним для районної влади. Цього року із власних надходжень на галузь охорони здоров'я додатково виділено 1,5 мільйона гривень, з яких 1,3 мільйона перепало ЦРЛ. Буде районна рада вишукувати кошти й надалі, щоб покрити їх наявний дефіцит, адже й вузлову лікарню слід підтримати, аби там люди не втратили роботу.
        На обласному рівні також ведеться діалог щодо виділення додаткових грошей з держбюджету. І, як поінформував депутат обласної ради Микола Дячук, з даного питання знайдено порозуміння і є сподівання, що держава таки відгукнеться на нагальні проблеми Шепетівської медицини. Разом з тим Микола Миколайович наголосив на необхідності підтримки своїх лікувальних закладів усією громадою. І тут своє вагоме слово мають сказати меценати-підприємці, люди, не байдужі до долі свого міста й охорони здоров'я краян.
        А ще учасники "круглого столу" висловились за необхідність прийняття звернень до депутатського корпусу міської ради, аби спонукати владу міста до виконання цільових програм з охорони здоров'я, до обласної ради щодо фінансової підтримки Шепетівської медицини. А також - із закликом до громади толокою підтримати ЦРЛ у придбанні найнеобхіднішого устаткування, зміцненні її матеріальної бази. Адже від цього залежить якість надання медичних послуг і перспективи Шепетівщини, як регіонального лікувального центру.
      На завершення заходу ініціатори зібрання відвідали палати ЦРЛ для учасників бойових дій, ветеранів, обговорили можливості щодо збільшення їх кількості за рахунок спонсорської допомоги.
22.07.2015р.

Візит голови Хмельницької ОДА на Шепетівщину

        22 липня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний, в рамках робочої поїздки по північному регіону області, відвідав Шепетівщину. У супроводі начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Андрія Масюти, заступника голови Шепетівської районної ради Віталія Бузиля , першого заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Олександра Дмитришина, він побував на Шепетівському ремонтному заводі та відвідав Шепетівську виправну колонію №98.
        Директор ДП «Шепетівський ремонтний завод» Олег Турінський ознайомив присутніх із виробництвом. Він відзначив, що протягом поточного року підприємство не лише наростило випуск продукції для Збройних Сил України, але й стало одним із бюджетоформуючих платників податків у регіоні. На підприємстві ні на мить не припиняється робота над відновленням потужної техніки Збройних Сил України. Тут також виготовляють і запчастини, технологічне оснащення та спецінструменти, комплектуючий реманент тощо. Особливу увагу, в ході спілкування із керівництвом підприємства та району, Михайло Загородний акцентував на необхідності створення привабливого інвестиційного клімату, що дасть можливість залучати додаткові інвестиції в економіку Шепетівщини, питанням впровадження енергозберігаючих технологій. А це дасть можливість створювати додаткові робочі місця.
        В ході візиту представники влади також відвідали Шепетівську виправну колонію , де з начальником ШВК №98 Миколою Мазанюком оглянули територію закладу, ознайомилися з умовами утримання засуджених, відвідали кімнати короткострокових та дострокових побачень, житлові відділення, а також оглянули виробничі потужності підприємства установи, яке спеціалізується на видобутку та переробці сірого граніту, а також ознайомилися із зразками готової продукції. Під час обходу виробничої зони Михайло Загородний безпосередньо спілкувався із засудженими. Зі сторони засуджених нарікань на умови праці не надходило.
      На завершення візиту Михайло Васильович відвідав поля агроформувань району, ознайомився з станом проходження жнив.

22.07.2015р.

Члени колегії ОДА проаналізували стан пасажирських перевезень та стан організації роботи щодо призначення житлових субсидій в області

        1 липня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний.
      Впродовж засідання члени колегії розглянули кілька питань порядку денного. Про стан пасажирських перевезень на приміських та міжміських маршрутах загального користування поінформував начальник управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Олег Гуменний. З другого питання «Про стан організації роботи щодо призначення житлових субсидій в області» членів колегії поінформував заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Микола Дідик. Він зазначив, що станом на 25 червня цього року за призначенням субсидії звернулося 43 тисячі 400 сімей. Про стан ідентифікаційно-реставраційних робіт з документами, які постраждали внаслідок пожежі у Кам’янець-Подільському міському архіві 10 квітня 2003 року доповів директор Державного архіву області Володимир Байдич. Окрім інших питань, члени колегії затвердили план роботи обласної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року.
        У роботі розширеного засідання колегії ОДА взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та начальники управлінь, установ і організацій області.

02.07.2015р.

«Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав»

        30 червня у малому залі засідань районної ради відбулося засідання круглого столу , організоване Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, участь у якому взяв заступник голови районної ради Віталій Бузиль. На засіданні були присутні представники Шепетівського місцевого центру з надання БВПД, представники районного управління юстиції, представники органів місцевого самоврядування , представники органів виконавчої влади, представники правоохоронних та судових органів, адвокати, які надають безоплатну правову допомогу, засоби масової інформації.
        Під час круголого столу представники Шепетівського місцевого центру з надання БВПД презентували новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов'язаний із представництвом їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, починаючи із 01 липня 2015 року; розкрили напрями діяльності місцевого центру з урахуванням потреб району; сформували рекомендації щодо механізму подальшої співпраці усіх суб’єктів надання правових послуг на рівні територіальної громади з метою захисту індивідуальних прав представників громади.

30.06.2015р.

Презетнація громадської організації учасників АТО

        26 червня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у презентації міськрайонної організації учасників АТО, яка відбулася в музеї ім.М.Островського . У своєму виступі Віталій Володимирович подякував учасникам АТО за мужність і героїзм, проявлені при захисті незалежності та територіальної цілісності нашої держави, а також окреслив шляхи подальшої співпраці органів місцевого самоврядування із новоствореною громадською організацією учасників АТО.

30.06.2015р.

Відзначили 19-у річницю Конституції України

        26 червня 2015 року в міському будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди 19-ї річниці прийняття Конституції України. Участь в заходах взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П.
        З нагоди Дня Конституції Вербовецький сільський голова Попович Віктор Іванович був відзначений Грамотою Хмельницької обласної ради, а депутат районної ради Сміховський Вячеслав Владиславович нагороджений спільною Грамотою районної ради та районної державної адміністрації.
        В ході заходів відбувся святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності міста та району.

26.06.2014р.

"Конституція України - шляхи і перспективи розвитку народовладдя в Україні"

        26 червня 2015 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П. взяв участь в роботі "круглого столу" на тему : "Конституція України - шляхи і перспективи розвитку народовладдя в Україні", де були розглянуті актуальні питання і проблеми конституційного процесу в державі.
        Захід відбувся у Шепетівській центральній районній бібліотеці імені М.Коцюбинського.

26.06.2015р.

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

        26 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів Олег Капітонов. Участь у засідання постійної комісії взяв заступник голови районної ради Віталій Бузиль.
        Члени комісії детально розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2015 рік, що дасть можливість безперебійного фінансування та використання в повному обсязі субвенції з державного та обласного бюджетів , а також уточнили кошторисні призначення по управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації.

26.06.2015р.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

        25 червня 2015 року заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулося під керівництвом першого заступника голови РДА Олександра Дмитришина. Також у засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, селищний та сільські голови.
        Під час засідання було проаналізовано захист прав та законних інтересів дітей у Шепетівському районі та затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року. Усі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.
        Також в роботі колегії взяв участь та виступив в.о. директора Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бузиль. В своєму виступі він розповів про те, що з 1 липня 2015 року набирає чинності в повному обсязі Закон України "Про безоплатну правову допомогу". В Україні утворено 100 місцевих центрів для надання безоплатної вторинної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення. Зокрема, в м. Шепетівка утворено місцевий центр, до якого можуть звертатися жителі Білогірського, Ізяславського, Полонського, Славутського, Шепетівського районів та міст Нетішин, Славута, Шепетівка.
        Серед соціально незахищених категорій громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу з 1 липня 2015 року у цивільних та адміністративних судових спорах – малозабезпечені особи, діти-сироти, безпритульні діти, та діти, які стали або можуть стати жертвами насильства у сім’ї, учасники бойових дій, у тому числі учасники проведення АТО, члени сімей загиблих, внутрішньо переміщені особи,тощо. Володимир Бузиль акцентував увагу на необхідності тісної співпраці центру з органами місцевої влади та місцевого самоврядування .
        По завершенню колегії відбулася нарада-семінар з селищним та сільськими головами. Під час наради було проаналізовано роботу та завдання селищного, сільських голів щодо проекту перспективного плану реформування території громад Шепетівського району; хід та особливості проведення в районі шостого етапу часткової мобілізації громадян у 2015 році; завдання селищного, сільських голів щодо виконання вимог Постанови КМУ від 04.06.2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» у населених пунктах району, які вступають в силу з 1 липня 2015 року та виконання вимог листа облдержадміністрації від 19.06.2015 року № 70/35-36-3144/2015 стосовно Плану заходів проведення інформаційної політики щодо посилення військової дисципліни в області.

25.06.2014р.

Привітали державних службовців

        24 червня 2015 року в залі засідань районної ради відбулись збори з нагоди Дня державної служби. Державних службовців з нагоди професійного свята привітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин, керуючий справами виконавчого апарату районної
ради Микола Капелюх та голова профспілки працівників державних установ Катерина Колбасовська.
        Виступаючі привітали усіх присутніх із професійним святом , побажали здоров'я, благополуччя, щастя, миру і затишку у родинах та у державі, а також гідної заробітної платні.
        За високий професіоналізм, досягнення у роботі, сумлінну працю державні службовці району були нагороджені грамотами та квітами.

24.06.2014р.

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні

        22 червня у районному центрі, біля Меморіалу Солдатської Слави відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
      Участь у мітингу взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Окунєвич, в.о. міського голови Михайло Полодюк, голова районної організації "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, жителі міста та району.
      Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам'ять воїнів, які ціною власного життя захищали рідну Вітчизну.
      До Меморіалу Слави були покладені квіти.

22.06.2015р.

Відзначили медичних працівників

        19 червня заступник голови районної ради Віталій Бузиль та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяли участь у заходах з нагоди Дня медичного працівника, які відбулись у приміщенні Шепетівської центральної районної лікарні.
        Звертаючись до присутніх Віталій Володимирович зазначив, що роль медичних працівників в нашому суспільстві завжди важлива і необхідна. Це особливо актуально сьогодні, коли у складних умовах проявляються найкращі якості українських медиків, їх висока професійна підготовка, патріотизм та відповідальність.
        Він привітав присутніх зі святом, побажав усім здоров'я, миру і затишку у родинах та у державі, гідної заробітної плати та поваги від людей. За високий професіоналізм та досягнення у роботі, кращі працівники району були нагороджені грамотами Шепетівської районної ради і Шепетівської РДА.

19.06.2015р.

Відбулася звітно - виборна профспілкова конференція працівників державних установ

        18 червня відбулась звітно - виборна профспілкова конференція працівників державних установ району та міста, участь у якій взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх Микола Петрович. Також на конференції були присутні делегати - представники профспілкових організацій, голова обкому профспілки державних установ Лисик Н.О., керівник апарату районної державної адміністрації Лінник Н.М.
      Перед початком конференції делегати вшанували хвилиною мовчання загиблих земляків у зоні АТО та поклали квіти до Дошки пам'яті.
     Із звітною доповіддю перед присутніми виступила голова районної профспілкової організації Колбасовська Катерина Павлівна. Також було заслухано звіт ревізійної комісії. В ході обговорення була дана оцінка роботи районної профспілкової організації працівників державних установ.
        Головою районної профспілкової організації було обрано Колбасовську К.П.

19.06.2015р.

Відбулось пленарне засідання 36 сесії районної ради

        22 травня під головуваванням заступника голови районної ради Віталія Бузиля відбулось пленарне засідання 36 сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитришин О.В., депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Першим розглядалося питання "Про обрання голови Шепетівської районної ради". На цю посаду були висунуті кандидадури депутатів районної ради Дорощука М.Ф. та Ковальчука М.С. В ході таємного голосування жоден із кандидатів не отримав більшості голосів від загального складу районної ради. Тому рішення по цьому питанню не було прийнято.
        В подальшому депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті по них відповідні рішення:
1.Про Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2015 рік.
2.Про районну Програму участі в реалізації третьої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2015-2017 роки.
3.Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.
4.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
5.Про Угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівської районною радами.
6.Про Угоду між Шепетівською районною та Городнявською сільською радами.
7.Про Угоду між Шепетівською районною та Михайлюцькою сільською радами.
8.Про Угоду між Шепетівською районною та Пліщинською сільською радами.
9.Про Угоду між Шепетівською міською та Шепетівською районною радами.
10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Шепетівського району .
11.Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району цілісного майнового комплексу Державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці".
12.Про оренду приміщень та майна Шепетівської центральної районної лікарні.
13.Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщення.

25.05.2015р.

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

        20 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Михайло Ганаба. У роботі комісії взяв участь заступник голови ради Віталій Бузиль.
        Члени комісії детально розглянули ряд фінансових питань, зокрема: звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року; про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік; про Угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами; про угоди між Шепетівською районною та Городнявською, Михайлюцькою, Пліщинською сільськими радами; про Угоду між Шепетівською міською та Шепетівською районною радами. Окрім того депутати розглянули проект районної Програми участі в реалізації третьої фази проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2015-2017 роки та питання надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району цілісного майнового комплексу Державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці".
      Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

21.05.2015р.

Розпочалась робота постійних комісій районної ради

        19 травня , за участю заступника голови районної ради Віталія Бузиля, відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.
      На засіданні комісії під головуванням Кляпа І.І. розглянули питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території сільських рад Шепетівського району.
        На спільному засіданні постійних комісій районної ради головувала Іващенко Т.І. Члени комісій розглянули питання щодо надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району цілісного майнового комплексу Державного закладу "Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці". Також були розглянуті питання оренди приміщень Шепетівської центральної районної лікарні та управління освіти , молоді та спорту Шепетівської РДА.
      За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

20.05.2015р.

Зустріч із ветераном

        9 травня, з нагоди 70-ої річниці Перемоги над нацизмом заступник голови ради Віталій Бузиль , перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин та голова районної громадської організації "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко навідали ветерана війни Парфенюка Михайла Петровича, який проживає у селі Траулин Шепетівського району.
        Гості привітали ветерана з Днем Перемоги, побажали добра, міцного здоров'я, мирного неба над головою, щастя, злагоди та запевнили, що і на далі влада докладатиме зусиль для задоволення потреб та інтересів ветеранів, адже вони - це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування.
        У свою чергу Михайло Петрович розповів про героїчні часи та страшні моменти війни, які назавжди залишилися в пам'яті ветерана.

12.05.2015р.

70-а річниця Перемоги над нацизмом

      9 травня в усіх населених пунктах району відбулись урочисті заходи (мітинги з покладанням вінків і квітів до відповідних меморіалів, урочисті зустрічі керівників місцевих органів влади з ветеранами війни, святкові концерти тощо), присвячені 70-річниці Перемоги над нацизмом в Україні та Європі.
        В районному центрі, біля меморіального комплексу "Вічний вогонь" також відбувся мітинг-реквієм "Звитяга солдатська у пам'яті вічна". Участь у ньому взяли : заступник голови районної ради Віталій Бузиль, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин, в. о. голови , секретар міської ради Михайло Полодюк, голови районної та міської ветеранських організацій, ветерани та учасники бойових дій , громадськість.
        Від влади до присутніх звернувся в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк з закликом схилитись у шані перед батьками і дідами, солдатами Другої світової - живими і полеглими. Також до присутніх звернувся учасник війни - Сєньков Микола Петрович, який закликам усіх присутніх берегти Мир та завжди пам'ятати подвиги ветеранів.
        Хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто загинув захищаючи Батьківщину. На завершення мітингу учасники заходу поклали живі квіти та вінки до меморіального комплексу.


12.05.2015р.

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

       У ці дні, які є святом безмежної вдячності живим і вшанування пам'яті полеглих , прийміть найщиріші вітання з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі!
          Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті та любові визволителям рідної землі. Вони подарували нам найдорожче , що є у людини, - життя та волю. Наш святий обов'язок - шанувати пам'ять загиблих і піклуватися про живих ветеранів, щоб герої військових років не почували себе забутими та самотніми, були оточені турботою та повагою.
       Шановні ветерани, прийміть низький уклін і щиру вдячність за усе , що ви зробили для нас і майбутніх поколінь!
       Зичу усім, хто захищав рідний край, Вітчизну , усім вам, шановні земляки, миру, міцного здоров'я, довгих років активного життя, наснаги, оптимізму, благополуччя і злагоди у кожній домівці!

            З повагою ,
            заступник голови районної ради                                           В.Бузиль

Семінар для керівників територіальних громад

    6 травня 2015 року у м.Старокостянтинів пройшов короткостроковий семінар на тему: " Реформа місцевого самоврядування: виклики сьогодення".
        У семінарі взяли участь : заступник голови ради Віталій Бузиль, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Петро Шидей. На навчанні були присутні керівники усіх територіальних громад нашого району.
        Під час семінару були розглянуті наступні теми:
-основні завдання органів місцевого самоврядування у формуванні спроможних територіальних громад в процесі проведення добровільного об'єднання територіальних громад;
-питання бюджетної та податкової децентралізації фінансів на умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України;
-вплив адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади на зміну земельних відносин.
        Віталій Бузиль зауважив на проблемах, з якими стикаються громади у процесі добровільного об'єднання.

07.05.2015р.

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

        30 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Михайло Ганаба.
        Члени комісії детально розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2015 рік, що дасть можливість безперебійного фінансування та використання в повному обсязі субвенції з державного та обласного бюджетів на надання пільг та житлових субсидій жителям району, а також для здійснення видатків на покриття заборгованості, що виникла по управлінню управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в попередньому році через обмежений технічний ліміт фінансового ресурсу в органах Державної казначейської служби України, зокрема для придбання твердопаливних котлів для школ в селі Михайлючка та в селищі Гриців.
        Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

05.05.2015р.

На колегії обласної державної адміністрації

          28 квітня заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний. На засіданні колегії також були присутні голова обласної ради Іван Гончар, голови районних рад, голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управлінь ОДА, керівники установ і організацій області.
        Про підсумки безперебійного проходження опалювального сезону 2014-2015 років прозвітував заступник начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Григорій Ващук.У результаті протягом опалювального сезону було досягнуто безперебійне теплопостачання усього житлового сектору, бюджетної сфери та інших об’єктів теплопостачання області, не зафіксовано жодного випадку відключення споживачів від систем теплопостачання на тривалий час.
        На засіданні заслухано інформацію заступника голови – керівника апарату ОДА Лесі Стебло про стан дотримання свободи слова в області.
        Директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля доповів про завдання забезпечення якісного оздоровчого процесу під час кампанії «Літо-2015».

29.04.2015р.

Відбувся турнір з вільної боротьби

        17 квітня 2015 року на теренах Шепетівщини відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед хлопчиків та дівчаток на Кубок СК "Пересвєт" , присвячений пам'яті воїнів інтернаціоналістів, Небесній Сотні і загиблим під час АТО.
       Заступник голови ради Віталій Бузиль привітав усіх присутніх із відкриттям турніру, побажав учасникам турніру - впевнених перемог та вдосконалення своїх навиків, а для уболівальників - позитивних вражень.20.04.2015р.

Привітали Григорія Семеновича Данченка

          14 квітня у с.Городнявка Шепетівського району, у приміщенні Городнявського навчально-виховного комплексу, відкрито пам'ятну дошку Григорію Семеновичу Данченку, з ініціативи якого у 1971 році була побудована дана школа.
        Григорій Семенович - ветеран Великої Вітчизняної війни, Відмінник освіти України, в минулому - голова правління колгоспу "Зоря", голова ради ветеранів, активний учасник різних акцій, які проводяться у селі та районі.
        За самовіддану працю Г.С.Данченко нагороджений багатьма відзнаками. Серед них - ордени Вітчизняної війни II ступеня і Трудового Червоного Прапора, медалі "За відвагу". Від імені районної ради Григорія Семеновича привітав Микола Капелюх, керуючий справами виконавчого апарату районної ради ,та вручив ювіляру Посвідчення про занесення до Книги пошани Шепетівської районної ради Хмельницької області . У заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Олександр Окунєвич, голова районної ГО "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко, Городнявський сільський голова Микола Ткачук, учнівський та педагогічний колективи школи, громадськість села.
        Отож, з нагоди 95-річчя від дня народження та відкритя пам'ятної дошки, представники органів влади привітали ювіляра, подарували квіти та вручили почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

15.04.2015р.

Дорогі земляки!

    Прийміть щирі вітання із Великоднем! Нехай світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю!
          Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою! Нехай многоголосі великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави!
       Господньої милості, підтримки у добрих починаннях , взаєморозуміння кожній родині! Бажаю усім миру, щастя і радості, віри і благополуччя!
         Христос Воскрес!

            З повагою ,
            заступник голови районної ради                                           В.Бузиль

Пленарне засідання 31 сесії обласної ради

        07 квітня заступник голови районної ради Віталій Бузиль взяв участь у засіданні тридцять першої сесії обласної ради, яке провів голова обласної ради Іван Гончар.
       Депутати схвалили внесення змін до обласного бюджету на поточний рік, затвердили обласну програму соціальної підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані у Хмельницькій області, прийняли програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2015 рік, розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки, обласну програму "Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці у Хмельницькій області" на 2015-2016 роки, обласну програму розвитку культури і духовності на період до 2017 року, надали фінансову підтримку силовикам області та підтримали ряд інших важливих для краю питань.

08.04.2015р.

Відбулось пленарне засідання 35 сесії районної ради

        27 березня відбулось пленарне засідання 35 сесії районної ради.Участь в роботі сесії взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитришин О.В., працівники виконавчого апарату районної ради, заступник, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:
1.Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають в Шепетівському районі.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
3.Про Угоду між Шепетівською районною та Вербовецькою сільською радами.
4.Про Угоду між Шепетівською районною та Михайлюцькою сільською радами.
5.Про Угоду між Шепетівською районною та Хролинською сільською радами.
6.Про звернення депутатів Шепетівської районної ради до депутатів Шепетівської міської ради щодо фінансування закладів охорони здоров'я.
7.Про інформацію начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за 2014 рік.
8.Про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщень.
9.Про дострокове припинення повноважень голови Шепетівської районної ради.
        Микола Степанович Ковальчук, після того як депутати підтримали його заяву про складання повноважень голови ради у зв'язку виходом на пенсію, висловив слова подяки за довголітню, плідну співпрацю. Від імені депутатського корпусу , працівників виконавчого апарату та органів місцевого самоврядування заступник голови ради Віталій Бузиль подякував Миколі Степановичу за значний внесок , який він зробив, працюючи на посаді голови районної ради , для покращення соціально-економічного розвитку району та поліпшення добробуту його мешканців.

27.03.2015р.

На засіданні колегії районної державної адміністрації

        27 березня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин.
        Під час засідання було проаналізовано діяльність управління освіти, молоді та спорту щодо виконання на території району Закону України "Про дошкільну освіту", регіональної програми "Дошкілля Шепетівського району" в частині підвищення якості дошкільної освіти, розглянуто виконання делегованих повноважень Рожичнянською сільською радою, а також, затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2015 рік.
        Усі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

27.03.2015р.

Триває робота постійних комісій районної ради

            26 березня відбулись засідання профільних постійних комісій районної ради.
        На засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів було розглянуто районну комплексну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають у Шепетівському районі.
          На засіданні постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва члени комісії розглянули питання щодо надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщень.
        Члени постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів розглянули районну комплексну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають у Шепетівському районі та ряд бюджетних питань , а саме: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік та про угоди між Шепетівською районною та Вербовецькою, Михайлюцькою, Хролинською сільськими радами щодо утримання фахівця із соціальної роботи.
        Також на засіданнях усіх комісій було розглянуто звернення депутатів Шепетівської районної ради до депутатів Шепетівської міської ради щодо фінансування закладів охорони здоров'я та питання щодо дострокового складання головою ради своїх повноважень у зв'язку із виходом на пенсію .
        За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

26.03.2015р.

На колегії обласної державної адміністрації

          20 березня заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний.
        Публічний звіт про виконання обласного бюджету за 2014 рік та внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік представив директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич.
    На засіданні заслухано інформацію заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації - начальника управління розвитку тваринництва, переробної та харчової промисловості Вадима Конончука про впровадження нових технологій землеробства для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році.
        Після інформації Сергія Пенюшкевича про основні особливості внесення змін до головного фінансового документа за галузями на поточний рік, члени колегії погодили даний проект рішення, який буде оперативно надано обласній раді для розгляду та затвердження депутатами облради на тридцять першій сесії, пленарне засідання якої заплановане на 7 квітня цього року.

23.03.2015р.

На Хмельниччині обговорено реформування організації влади

        Заступник голови ради Віталій Бузиль взяв участь у засіданні Регіональної дорадчої ради, яке відбулось 17 березня 2015року.
        Мета наради - співпраця органів місцевого самоврядування та органами виконавчої влади в умовах реформування та курсу держави на децентралізацію влади.
        Про особливості роботи органів місцевого самоврядування Хмельниччини в умовах реформування доповів перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський. Директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич довів до відома присутніх інформацію про вплив змін до податкового та бюджетного законодавства на якість місцевих бюджетів. Про основні принципи та особливості нових законів у сфері місцевого самоврядування поінформував заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.
      У засіданні взяли участь голова обласної ради Іван Гончар, голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.

18.03.2015р.

Дорогі жінки - наші милі, чуйні, рідні і завжди прекрасні!

        Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди свята весни - Міжнародного жіночого дня!
        Свято 8 березня ще раз нагадує нам, чоловікам, що усіма своїми успіхами ми зобов'язані вам - любим нашим матерям і бабусям, сестрам і дружинам.
        Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я , ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки нарівні з чоловіками, а часто навіть краще за них.
        Одна ваша присутність надихає нас, чоловіків, на добрі вчинки та перемоги. Воістину кажуть, що жінки - краща половина людства.
        Від імені районної ради сердечно бажаю вам здоров'я, нев'янучої молодості, радості, краси!
        Хай буде мир, спокій і достаток у ваших сім'ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків!
        Миру вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі та щасливі літа!

            З повагою ,
            голова Шепетівської районної ради                                           М.Ковальчук

Відбулось пленарне засідання 34 сесії районної ради

        3 березня відбулось пленарне засідання 34 сесії районної ради, яке провів голова ради Микола Ковальчук. Участь в роботі сесії взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитришин О.В., працівники виконавчого апарату районної ради, заступник, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Перед початком планової роботи присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність України.
        Депутатами були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:
1.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
2.Про Угоду між Шепетівською районною та Городищенською сільською радами.
3.Звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2014 рік.
4.Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2015 бюджетному році.
5.Звіт про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Шепетівського району на 2013-2014 роки.
6.Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2014 рік.
7.Про інформацію Шепетівського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури за 2014 рік.
8.Про затвердження структури і штатної чисельності Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства на 2015 рік.
9.Звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука П.П. про роботу підприємства за 2014 рік.
10.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів.
11.Про затвердження Порядку пільгового перевезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання і додому.
12.Про затвердження структури і чисельності працівників виконавчого апарату Шепетівської районної ради.
13.Про затвердження загальної чисельності працівників групи по технічному обслуговуванню адмінбудинку Шепетівської районної ради.
14.Про затвердження розпорядження голови Шепетівської районної ради від 04.12.2014 року №104-р(к) "Про звільнення Поліщука А.І.".
15.Про затвердження розпорядження голови Шепетівської районної ради від 31.12.2014 року №111- р(к) "Про звільнення Грома М.М.".
16.Про затвердження розпорядження голови Шепетівської районної ради від 24.12.2014 року №108-р(к) "Про звільнення Парфенюк В.В.".
17.Про призначення головного лікаря комунального закладу "Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги".
18.Про призначення головного лікаря Грицівської районної лікарні.
19.Про призначення завідувача Шепетівського районного трудового архіву.
20.Про затвердження Ліквідаційного балансу Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі.
21.Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень.
22.Про надання дозволу Грицівській районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень.
23.Про надання дозволу комунальному закладу "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" на продовження терміну дії договорів оренди приміщень.
24.Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2014 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2015 року.
25.Про зняття з контролю рішень районної ради.

03.03.2015р.


ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

     Відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" депутати місцевих рад зобов'язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.
     Перевірка достовірності зазначених у декларації відомостей здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом.
     Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом десяти днів з дня одержання декларації від суб'єкта декларування надсилає її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
     Подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру є підставою для притягнення суб'єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності відповідно до закону.
     Бланки декларацій і методичну допомогу щодо їх заповнення можна отримати у виконавчому апараті районної ради.

02.03.2015р.

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

        27 лютого відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань науки, освіти, культури та з питань планування, бюджету та фінансів. В роботі комісій взяв участь голова районної ради Микола Ковальчук та відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.
        На засіданні комісії під головуванням Крупник В.О. було розглянуто питання щодо затвердження Порядку пільгового перевезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання і додому.
        На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів головував Ганаба М.Д. Члени комісії розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, про Угоду між Шепетівською районною та Городищенською сільською радами, звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2014 рік, про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2015 бюджетному році та про надання благодійної допомоги. Також депутати розглянули питання щодо затвердження структури і чисельності працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адмінбудинку Шепетівської районної ради.
        За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

02.03.2015р.

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

      26 лютого голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин.
      Під час засідання було підбито підсумки соціального-економічного розвитку району за 2014 рік, проаналізовано стан виконання районного бюджету за 2014 рік, а також рівень заробітної плати в районі та намічено шляхи її легалізації.
      Усі питання порядку денного були розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.По завершенні колегії відбулась нарада з селищним та сільськими головами з питань життєзабезпечення населених пунктів району.

27.02.2015р.

Продовжується робота постійних комісій районної ради

        25 лютого , за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.
      На засіданні комісії під головуванням Кляпа І.І. розглянули питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території Лотівської, Судилківської, Мокіївської, Чотирбоківської , Ленковецької , Великорішнівської та Городищенської сільських рад. Також члени постійної комісії заслухали звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого комунального підприємства Трофімчука П.П. про роботу підприємства за 2014 рік.
        На спільному засіданні постійних комісій районної ради головував Портной С.П. Члени комісій розглянули питання щодо звільнення керівників комунальних закладів району , а саме : Грицівської районної лікарні, КЗ "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги", Шепетівського районного трудового архіву. Також були розглянуті та погоджені кандидатури на посади керівників цих закладів. Окрім цього депутати розглянули питання "Про затвердження Ліквідаційного балансу Шепетівської районної дирекції кіновідеомережі" та про продовження терміну дії договорів оренди приміщень Шепетівської ЦРЛ, Грицівської районної лікарні, КЗ "Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги".
        За результатами розгляду проектів рішень із цих питань постійні комісії запропонували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

26.02.2015р.

Підготовка до пленарного засідання 34 сесії районної ради

        24 лютого в рамках тридцять четвертої сесії районної ради розпочалася робота профільних постійних комісій районної ради . Зокрема , відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв'язків із політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації (голова комісії Гордійчук М.М. ). Члени постійної комісії розглянули інформацію Шепетівського міжрайонного прокурора про стан законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю на території Шепетівського району та результати діяльності прокуратури за 2014 рік; питання про зняття з контролю рішень районної ради ; питання щодо виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2014 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2015 року.
        Цього ж дня також відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, підприємництва та торгівлі (голова комісії Лемешук В.М.) та з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів (голова комісії Поліщук В.М.). Члени комісій заслухали звіти про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Шепетівського району на 2013-2014 роки , про виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2014 рік та розглянули проект Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2015 рік.
        Оскільки програма соціально-економічного розвитку Хмельницької області ще не прийнята, депутатами була підтримана пропозиція винести це питання на розгляд наступного засідання сесії районної ради. Проекти рішень з інших питань постійні комісії запропонували винести на розгляд пленарного засідання 34-ої сесії районної ради.

25.02.2015р.

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

        Щорічно п'ятнадцятого лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.
        Напередодні відзначення свята члени Спілки воїнів Афганістану відвідали ряд населених пунктів району, де вшанували пам'ять загиблих побратимів. Зокрема афганці побували у с. Жолудки, с.Велика Медведівка, с.Орлинці, с.Коськів та смт. Гриців, де поклали квіти до пам'ятників та пам'ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам, могил загиблих героїв.
        У рамках заходів 15 лютого у музеї імені Миколи Островського
відбувся літературно-музичний тематичний вечір "Вже підступне лихо відбуло, потонуло у сльозах мовчанок". Від імені голови районної ради участь у заходах взяв заступник голови ради Віталій Бузиль. Також участь в урочистостях взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Островська, воїни - інтернаціоналісти, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, жителі міста та району.
        Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та тих, хто сьогодні захищаючи незалежність України, не повернувся з війни.
        По завершені зібрання до меморіального знаку "Чорний тюльпан" було покладено вінки та квіти.

16.02.2015р.

Відзначили 71-у річницю визволення м.Шепетівки та району від фашистських загарбників

        11 лютого 2015 року, біля Меморіалу Солдатської Слави у м. Шепетівці, відбувся мітинг-реквієм, присвячений 71-ї річниці визволення м.Шепетівки та району від фашистських загарбників.
        Участь у заходах взяли: голова районної ради Микола Ковальчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дмитришин, в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, представник народного депутата Романа Мацали - Любов Борозенна, ветеранський актив міста та району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників районних служб, організацій, засобів масової інформації, громадськість.
        Під час заходу було наголошено, що Друга світова війна - найстрашніша війна в історії людства, в якій була задіяна 61 держава з населенням 1 мільярд 700 мільйонів людей - це близько 80% усього населення планети. Український народ заплатив дорогу ціну за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні, адже українській землі судилося бути ареною особливо жорстокого і кривавого протиборства. Лише на території України в руїни і згарища перетворено 714 міст, 28 тисяч сіл.
        У цей день усі прийшли до вічного вогню схилити голови перед пам'яттю загиблих батьків, дідів і прадідів, однополчан, хто поліг смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду.
        Учасники мітингу вшанували полеглих в боях за Шепетівщину та воїнів, які загинули за незалежність України хвилиною мовчання, а також поклали до обеліску вінки та квіти.

11.02.2015р.

Відбулось пленарне засідання 33 (позачергової) сесії районної ради

        27 січня відбулось пленарне засідання 33 (позачергової) сесії районної ради, яке провів голова ради Микола Ковальчук. Участь в роботі сесії взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитришин О.В., депутат обласної ради Агарков М.М., працівники виконавчого апарату районної ради, заступник, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
        Перед початком планової роботи присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність України.
        На пленарному засіданні депутати районної ради розглянули бюджетні питання, а саме: про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік. Депутати затвердили районний бюджет на 2015 рік.
        Також депутатами районної ради було прийнято рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №11 " Про Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради" із наступними змінами та доповненнями". Дане рішення передбачає зменшення надбавки до посадового окладу голові районної ради та заступнику. З цього приводу депутат районної ради Гордійчук М.М. запитав, навіщо зменшувати заробітну плату для керівництва ради. На що Микола Степанович Ковальчук зауважив: "Є зміни у законодавстві, які передбачають забезпечення раціонального використання бюджетних коштів, у тому числі зменшення надбавок. Хоча норми закону стосуються органів виконавчої влади, але у такий скрутний для країни час ми, органи місцевого самоврядування, не можемо стояти осторонь. Тому рішенням районної ради будуть зменшені надбавки мені та заступнику , а моїм розпорядженням - працівникам виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адмінбудинку районної ради".

27.01.2015р.

Робота постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів

        26 січня за участю голови районної ради Миколи Ковальчука, працівників виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, керівників бюджетних установ району та міста Шепетівки, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів голови комісії Ганаба М.Д. Члени постійної комісії детально розглянули питання, які планується винести на розгляд пленарного засідання 33 (позачергової) сесії районної ради, а саме: " Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік ", " Звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік ", "Про районний бюджет на 2015 рік", "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №11 " Про Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради" із наступними змінами та доповненнями". Також комісія надала погодження районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству на надання благодійної допомоги.

26.01.2015р.

Засідання колегії районної державної адміністрації

        За участю голови ради Миколи Ковальчука відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови адміністрації Олександр Дмитришин.
        Під час засідання було розглянуто проект районного бюджету на 2015 рік та проаналізовано розвиток сільського господарства району у 2014 році .

26.01.2015р.


Голова районної ради взяв участь у черговій сесії обласної ради

        23 січня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у засіданні двадцять дев'ятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання, яке провів голова обласної ради Іван Гончар.
        Із доповіддю з основного питання позачергової сесії "Про обласний бюджет на 2015 рік" виступив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич. За словами головного фінансиста області, з огляду на теперішню ситуацію в державі, бюджет краю є оптимальним. Його обсяг на поточний рік становитиме три мільярди та понад 349 мільйонів гривень. У цьогорічному кошторисі наразі не передбачені кошти на капітальні видатки.. Але на основні виплати - зарплату та сплату за використання енергоносіїв у казні області коштів вистачить.
        Після чисельних виступів депутатів обласний бюджет було схвалено.

23.01.2015р.

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза - ІІІ

          20-21 січня 2015 року відбулись сесії Вербовецької, Пліщинської, Городнявської та Михайлюцької сільських рад з питань підписання Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй та відповідними сільськими радами Шепетівського району Хмельницької області в рамках Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза - ІІІ", що фінансується Європейським Союзом.
        У заході взяли участь Третяк Вячеслав Анатолійович - координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту, Капелюх Микола Петрович - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, координатор Проекту від районної ради, Окорська Наталія Валеріївна -
начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, координатор Проекту від районної державної адміністрації, представники організацій, які надають послуги громадам (школа, дитячий дошкільний заклад, ФАП, водо/ енергопостачання та ін.).
        В результаті обговорення умов партнерства з сільськими радами були підписані угоди про партнерство між Проектом "МРГ-ІІІ" і сільськими радами. Одночасно були затверджені основні та резервні громади для участі у Проекті.

23.01.2015р.

Виїзний прийом громадян у с.Плесна

        21 січня голова районної ради Микола Ковальчук разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Дмитришиним провів виїзний прийом громадян у селі Плесна.
        Відвідавши сільську раду, голова завітав до Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу. Він зустрівся з колективами, поцікавився матеріально-технічним забезпеченням даних закладів, станом опалення у цих приміщеннях.
        Було піднято багато проблемних питань, які зараз важко вирішувати через загальну ситуацію в країні. Проте нагальні проблеми будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва та виконавчого комітету сільської ради.

22.01.2015р.

Привітали із 100-річчям жительку Шепетівщини

        15 січня перший заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Олександр Дмитришин разом із керуючим справами виконавчого апарату районної ради Миколою Капелюхом привітали зі 100-літнім ювілеєм жительку села Брикуля Шепепетівського району Кирилюк Марію Гордіївну. Також привітали жінку з непересічним святом голова районної громадської організації "Ветеран Шепетівщини" Олександр Лукашенко та голова сільської ради Лариса Окаянюк.
        Гості висловили ювілярці щирі привітання від імені обласної та районної влад, передали Грамоти, вручили цінні подарунки.

16.01.2015р.

Відбулося розширене засідання колегії Хмельницької ОДА

        13 січня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин. На розгляд було винесено одне питання - проект рішення про обласний бюджет на 2015 рік.
        Перед початком розгляду проекту бюджету директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич спочатку охарактеризував завершення бюджетного 2014 року.
        За його словами проведена робота та заходи, які вживались органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в області щодо збільшення надходжень до бюджетів, дозволили забезпечити виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області на 104,5% та збільшити доходи місцевих бюджетів до відповідного періоду минулого року на 81,1 млн.грн. або на 4,7%.
        Прогноз доходів обласного бюджету на 2015 рік обраховано в сумі 417,9 млн.грн., в тому числі доходи: загального фонду - 292,5 млн. грн.; спеціального фонду - 125,4 млн. гривень.

14.01.2015р.