Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 4-07-49, 4-14-52, Факс: 4-07-49 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VIІI СКЛИКАННЯ

І. З питань законності, запобігання корупції, регламенту, етики, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

1. Фещин Олексій Васильович - голова комісії;
2. Нагорна Віра Микитівна - член комісії;
3. Паразінський Василь Адольфович - член комісії;
4. Янишина Людмила Василівна - член комісії;
5. Форсюк Сергій Миколайович - член комісії;
6. Радзивілюк Леонід Анатолійович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІІ. З питань бюджету та фінансів

1. Муляр Роман Петрович - голова комісії;
2. Ройко Вікторія Сергіївна - заступник голови комісії;
3. Лосовський Валентин Анатолійович - секретар комісії;
4. Білас Сергій Григорович - член комісії;
5. Олінійчук Оксана Віталіївна - член комісії;
6. Федорчук Іван Борисович - член комісії;
7. Дехтярук Богдан Олександрович - член комісії;
8. Савицький Федір Васильович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІІІ. З питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, природокористування

1. Трофімчук Петро Петрович - голова комісії;
2. Мельник Олександр Вікторович - заступник голови комісії;
3. Горлюк Юлія Вікторівна - секретар комісії;
4. Корнійчук Володимир Костянтинович - член комісії;
5. Якобчук Любов Станіславівна - член комісії;
6. Мазур Микола Іванович - член комісії;
7. Петренко Олександр Валерійович - член комісії;
8. Міракін Василь Васильович - член комісії;
9. Яськов Віктор Михайлович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІV. З питань охорони здоров`я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та міжнародного співробітництва:

1. Філіппова Ольга Андріївна - голова комісії;
2. Станіслав Тарас Григорович - заступник голови комісії;
3. Количева Зінаїда Леонідівна - секретар комісії;
4. Груша Олена Сергіївна - член комісії;
5. Дерманська Інна Вікторівна - член комісії;
6. Капелюх Тетяна Миколаївна - член комісії;
7. Гаврилюк Олег Віталійович - член комісії;
8. Полоневич Сергій Васильович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

V. З питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю:

1. Цимбал Геннадій Леонідович - голова комісії;
2. Мовсісян Артур Врамович - заступник голови комісії;
3. Пономарьов Сергій Олександрович - секретар комісії;
4. Басюк Юрій Миколайович - член комісії;
5. Микульський Сергій Володимирович - член комісії;
6. Довгаль Олексій Сергійович - член комісії;
7. Хом'як Владислав Миколайович - член комісії;
8. Стецюк Володимир Іполітович - член комісії.
Протоколи постійної комісії


ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Графік проведення засідань постійних комісій Шепетівської районної ради по розгляду питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання 8-ї (чергової)сесії Шепетівської районної ради 25 червня 2021 року



Графік проведення засідань постійних комісій Шепетівської районної ради по розгляду питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання 6-ї (чергової)сесії Шепетівської районної ради 09 квітня 2021 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання 5-ї (чергової)сесії Шепетівської районної ради 12 лютого 2021 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання 3-ї (чергової)сесії Шепетівської районної ради 23 грудня 2020 року



ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

І. З питань законності, запобігання корупції, регламенту, етики, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

1. Чмир Олександр Анатолійович - голова комісії;
2. Книш Валентин Степанович - заступник голови комісії;
3. Шикерук Олександр Миколайович - секретар комісії;
4. Мастерук Анатолій Миколайович - член комісії;
5. Грабощук Едуард Григорович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІІ. З питань бюджету та фінансів

1. Тихонюк Валентина Дмитрівна - голова комісії;
2. Бузиль Віталій Володимирович - заступник голови комісії;
3. Янюк Ганна Олександрівна - секретар комісії;
4. Маліновська Тетяна Олексіївна - член комісії;
5. Пономарьов Сергій Олександрович - член комісії;
6. Бартков Василь Вікторович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІІІ. З питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, природокористування

1. Стецюк Володимир Іполітович - голова комісії;
2. Вичавка Іван Іванович - заступник голови комісії;
3. Бовтачук Руслан Анатолійович - член комісії;
4. Кляп Іван Іванович - член комісії;
5. Антонюк Филимон Петрович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

ІV. З питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту

1. Медвецька Світлана Миколаївна - голова комісії;
2. Крупник Валентина Олександрівна - заступник голови комісії;
3. Старий Віктор Петрович - секретар комісії;
4. Шампаніна Поліна Сергіївна - член комісії;
5. Гордійчук Микола Михайлович - член комісії;
6. Чайчук Володимир Романович - член комісії.
Протоколи постійної комісії

V. З питань охорони здоров`я та соціального захисту населення

1. Нечипорук Андрій Григорович - голова комісії;
2. Градомський Віталій Валентинович - заступник голови комісії;
3. Шеренговський Леонід Станіславович - секретар комісії;
4. Сміховський В`ячеслав Владиславовичч - член комісії;
5. Філюк Сергій Анатолійович - член комісії;
Протоколи постійної комісії

VІ. З питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, ЖКГ, управління власністю

1. Трофімчук Петро Петрович - голова комісії;
2. Семенюк Петро Йосипович - заступник голови комісії;
3. Линник Петро Васильович - секретар комісії;
4. Коломійчук Петро Миколайович - член комісії;
5. Швець Валерій Васильович - член комісії.
Протоколи постійної комісії


ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на чергову (53-у) сесію Шепетівської районної ради 16 вересня 2020 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на 52 (позачергову) сесію Шепетівської районної ради 24.06.2020 року.



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на чергову (51-у) сесію Шепетівської районної ради 05 червня 2020 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на чергову (48-у) сесію Шепетівської районної ради 21 лютого 2020 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання 44-ої (чергової)сесії Шепетівської районної ради 23 жовтня 2019 року



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на 40 (позачергову) сесію Шепетівської районної ради 22.03.2019 року.



Графік проведення засідань постійних комісій районної ради по розгляду питань, які вносяться на чергову (39-ту) сесію Шепетівської районної ради 22.02.2019 року.



Графік проведення засідань постійних комісій Шепетівської районної ради по підготовці до пленарного засідання позачергової (35-ї) сесії районної ради 02.11.2018 року.



Графік проведення засідань постійних комісій Шепетівської районної ради по підготовці до пленарного засідання чергової (32-ї) сесії районної ради 27.07.2018 року.



Графік проведення засідань постійних комісій Шепетівської районної ради по підготовці до пленарного засідання чергової (30-ї) сесії районної ради 11.05.2018 року.



ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VI скликання

І. З питань регламенту, депутатської діяльності, етики,
законності та правопорядку, зв’язків із політичними партіями,
об’єднаннями громадян та засобами масової інформації

Протоколи постійної комісії

ІІ. Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів

Протоколи постійної комісії

ІІІ. Постійна комісія з питань розвитку агропромислового комплексу,
екології, земле, лісо, водокористування

Протоколи постійної комісії

ІV. Постійна комісія з питань соціального розвитку населних пунктів,
праці, зайнятості, соціального захисту населення,
у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів

Протоколи постійної комісії

V. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Протоколи постійної комісії

VІ. Постійна комісія з питань науки, освіти, культури

Протоколи постійної комісії

VІІ. Постійна комісія з питань молодіжної політики,
розвитку фізичної культури та спорту

Протоколи постійної комісії

VІІІ. Постійна комісія з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі

Протоколи постійної комісії

ІХ. Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва

Протоколи постійної комісії